Nowa odsłona portalu Webhosting.pl na trzecie urodziny serwisu

Webhosting.pl. Portal technologii internetowych z okazji trzecich urodzin zaprezentował nową wersję serwisu. Odświeżono layout witryny i wprowadzono większą integrację z serwisami społecznościowymi. Przy okazji portal zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest Xbox 360.

Serwis postawił na lekkość i przejrzystość, które mają ułatwić Czytelnikom odbiór treści. Webhosting.pl to przede wszystkim artykuły merytoryczne i to one, a nie wygląd strony, odgrywają nadrzędną rolę w całym portalu.

„Naszym celem było odciążenie dotychczasowej wersji, wprowadzenie większej ilości światła i sprawienie, by wygląd był bardziej >>przezroczysty<<. Jesteśmy serwisem, który stawia na treść i to ona powinna być na pierwszym miejscu. Layout w naszej opinii nie powinien przeszkadzać w konsumpcji informacji” – komentuje wdrożenie Dariusz Nawojczyk, redaktor naczelny serwisu.

Czytelnicy zyskali też lepszy dostęp do dokładniej ułożonych treści. Użytkownicy mogą wybrać formę, w jakiej chcą oglądać stronę wejściową w zależności od swoich preferencji. Główna strona pokazuje najnowsze tematy z poszczególnych działów lub chronologiczną listę artykułów.

„Z naszych badań wynika, że część Czytelników to strukturaliści, podczas gdy inni chcą widzieć, jak treści przyrastają w czasie. Dla tych pierwszych przeznaczony jest Widok standardowy – to w nim widać, jak poszczególne elementy treści podzielone są na klasy i co w danej klasie jest najnowsze. Druga grupa Czytelników wybierze Widok listy – ten zaś pokazuje absolutnie wszystko, co pojawia się w serwisie, uporządkowane chronologicznie” – dodaje Dariusz Nawojczyk.

Przy okazji uruchomienia nowej wersji serwisu portal Webhosting.pl ogłosił urodzinowy konkurs, w którym do wygrania jest Xbox 360. Warto odwiedzić stronę konkursu już teraz: http://webhosting.pl/3.lata.Webhosting.pl.

źródło/autor: Webhosting.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu