Diamentowa Miss Mazowsza 2010

Podczas wczorajszej gali finału Miss Polonia 2010, po raz pierwszy w historii tego konkursu, wyłoniono Miss Diamonds International Corporation (D.I.C).  Została nią Miss Mazowsza Monika Płochocka. D.I.C, jako sponsor tegorocznego konkursu piękności ufundował również nagrodę dla Miss Polonia 2010, którą została Miss Podlasia Rozalia Mancewicz.

W tym roku wybory najpiękniejszej Polki odbyły się już po raz 35. W finale Miss Polonia 2010, który miał miejsce w Hali EXPO w Łodzi wystąpiło 18 absolutnie zjawiskowych dziewcząt. Najpiękniejsze z najpiękniejszych ukazały się zgromadzonej licznie publiczności w czterech wyjątkowych odsłonach. Wszystkie kandydatki  wystąpiły w biżuterii z najnowszej kolekcji  antwerpskiej  sponsora. Sześć finalistek walczących  o tytułu Miss Polonia 2010, zaprezentowało unikatowe kolie diamentowe z limitowanej kolekcji D.I.C. o wartości kilku milionów złotych. Ta niezwykła biżuteria pochodziła z największej wystawy diamentów prezentowanej  w pierwszym w Polsce showroomie D.I.C przy ul. Miedzianej 3 a w Warszawie. Tytuł Miss Diamonds International Corporation został przyznany podczas oficjalnego after party w klubie Bedroom w Łodzi. Nagrodą dla Diamentowej Miss były diamentowe kolczyki z kolekcji antwerpskiej, o wartości ponad 10 tys. złotych które osobiście wręczył Prezes D.I.C Polska Pan David Franke.

Obecnie królująca Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz została również wyróżniona prezentem z kolekcji DIC.

Prowadząca galę z ramienia TVP 2 – Agnieszka Szulim również wystąpiła w kolii spod znaku DIC.

– Piękne kobiety i diamenty nie od dzisiaj stanowią zgrany duet – mówi David Franke Prezes D.I.C w Polsce. Firma od lat promuje diament jako idealny prezent na specjalne okazje. Niewątpliwie taką okazją jest zdobycie tytułu Miss Polonia – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu