Armatura z charakterem

Tagi:

Jest już dostępna nowa, rozszerzona oferta armatury marki Actima. Do zaawansowanych rozwiązań natryskowych dołączył bogaty wybór baterii wannowych oraz umywalkowych. Oferta podzielona jest na 3 serie produktowe, które stanowią odpowiedź na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby aktywne, ceniące wygodę, jak i miłośnicy wyjątkowych rozwiązań.

Projektując wymarzoną łazienkę często skupiamy się najpierw na wyborze odpowiedniej wanny, kabiny prysznicowej, czy płytek ceramicznych. Jednak żadna łazienka nie może istnieć także bez armatury. Zakup odpowiedniej baterii umywalkowej czy panela natryskowego to dziś nie lada wyzwanie, bo oprócz podstawowej funkcji użytkowej znaczenie ma także design dopasowany do charakteru łazienki. Wybierając armaturę jedni szukają rozwiązań ekstrawaganckich, inni stawiają na praktyczność i wygodę. To właśnie różnorodność jest jedną z cech nowej oferty armatury Actima. Tworzą ją zarówno znane już i doceniane rozwiązania natryskowe, jak i szeroka oferta baterii łazienkowych – nowość w ofercie Actima.

Dla osób, które cenią rozwiązania proste, funkcjonale i praktyczne Excellent stworzył 2 serie armatury – Feel oraz Active. Oferowane w nich baterie wannowe, umywalkowe, natryskowe cechuje stylowy design, który z łatwością można dopasować niemal do każdej łazienki. Zapewniają one wygodę codziennego użytkowania. Natomiast dla osób, które cenią niestandardowe rozwiązania powstała seria Flower. Znajdują się w niej produkty, które zwracają uwagę swoim wyjątkowym designem. Dzięki temu mogą one pełnić także funkcję oryginalnej łazienkowej biżuterii. Ofertę uzupełniają rozwiązania specjalne – baterie termostatyczne, bateria nawannowa pięciootworowa oraz zestawy natryskowe z bateriami termostatycznymi. Wszystkie produkty z oferty armatury Actima pokryte są wytrzymałym chromem.

Armatura Actima dostępna jest w krakowskim Salonie Wyposażenia Wnętrz Excellent przy ul. Zakopiańskiej 56 oraz w dobrych sklepach wyposażenia łazienek na terenie całego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu