Ubierz choinkę w marzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia nowy portal – MiejskaLornetka.pl, informujący o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w różnych miastach Polski, znalazł sposób na nietypowy rodzaj promocji. Namawia do przystrajania wirtualnych choinek, pomagając przy tym spełnić marzenia chorych dzieci.

Portal Miejskalornetka.pl, wspólnie z Fundacją „Mam Marzenie”, która pomaga nieuleczalnie i przewlekle chorym dzieciom, zorganizował akcję charytatywną polegającą na wirtualnym ubieraniu świątecznych drzewek. Wirtualne choinki można przystroić wykupionymi na stronie bombkami różnych kształtów i kolorów. – Każda z darowanych ozdób będzie oznaczona logo dobroczyńcy. Po skierowaniu kursora na daną dekorację widoczny będzie adres, telefon, link do strony internetowej tej firmy – mówi Magdalena Redmer, prezes Portady, właściciela MiejskaLornetka.pl  – Jest to świetny sposób, żeby pomóc potrzebującym, a przy okazji zareklamować swoje usługi – dodaje. Drzewka przypisane będą indywidualnie do każdego miasta tak, żeby rezultaty akcji widoczne były w zależności od miejsca działalności firm wpłacających dotacje. Przystrojone choinki będą rosły wraz z przybywającymi bombkami sponsorów i będą widniały na portalu MiejskaroLnetka.pl do końca stycznia 2011 r.

Każdy z darczyńców może wykupić bombki w różnych przedziałach cenowych: 100, 150, 200 zł netto oraz o dowolnej wielokrotności tych kwot. – Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy młodym marzycielom w spełnieniu ich życzeń – mówi Magdalena Redmer – Chcemy, żeby dzięki nam chociaż jeden maluch uwierzył, że marzenia się spełniają. Dlatego warto wziąć udział w naszej akcji, pomóc dzieciom walczącym o zdrowie i ofiarować im radość – zachęca Magdalena Redmer.

źródło/autor: Portada

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu