Panorama Firm świątecznie

Jak co roku w gorącym okresie zakupowym Panorama Firm przypomina użytkownikom, że jest najpopularniejszym serwisem dla tych, którzy szukają produktów, usług oraz firm. Tym razem robi to w świątecznym wydaniu.

To typowa sytuacja przed świętami – mamy pomysł na prezent, ale nie wiemy gdzie go kupić. Szukamy najlepszej oferty, porównujemy ceny, sprawdzamy dostępność modeli, czekamy na okazje. W efekcie chcemy znaleźć punkt sprzedaży blisko miejsca zamieszkania, dobrze zaopatrzony i z profesjonalną obsługą. W tegorocznym wyborze prezentów pomaga Panorama Firm.

Szukasz prezentów? Wiemy, gdzie je kupić! – to hasło najnowszej kampanii świątecznej. W całej Polsce na billboardach (tablice o wymiarach 6×3 i 12×4) pojawił się uśmiechnięty Mikołaj, który radzi, co kupić pod choinkę. Łyżwy, damska torebka czy iPhone – to tylko niektóre z pomysłów na prezenty dla najbliższych, które znajdziemy w Panoramie Firm. Dodatkowo w www.pf.pl uruchomiono mikołajkową stronę: http://www.pf.pl/serwis/mikolajki.html. Poszczególne branże, np. biżuteria, komputery, RTV zostały oznaczone kolorowymi ikonami. Po kliknięciu w dowolną otrzymamy ofertę konkretnej branży. Propozycje innych – można sprawdzić najeżdżając na link: zobacz inne branże, widoczny w lewym dolnym rogu serwisu.

– W okresie przedświątecznym zauważamy, że większą popularnością wśród użytkowników Panoramy Firm cieszą się branże związane z poszukiwaniem pomysłów na prezenty. Dotyczy to bardzo szerokiej gamy zapytań: od sprzętu elektronicznego czy sportowego do odzieży, galanterii skórzanej czy ozdób świątecznych i zabawek. Baza Panorama Firm to ponad 2 miliony firm i ich ofert, więc z łatwością podpowiemy, gdzie można kupić każdy, nawet nietypowy prezent.– wyjaśnia Wojciech Komosa, Kierownik ds. Komunikacji w Eniro Polska.

Kampania trwa do końca grudnia, a za kreację i zakup mediów odpowiada Dział Komunikacji Eniro.

źródło/autor: Eniro

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu