Krzysztof Wójcik menedżerem serwisu Naszemiasto.pl w Trójmieście

Od grudnia br. menedżerem serwisu Naszemiasto.pl w Trójmieście jest Krzysztof Wójcik, który przeszedł do Polskapresse z serwisu Trojmiasto.pl. Docelowo będzie koordynował także rozwój multimediów w Grupie.

Krzysztof Wójcik ma bogatą przeszłość dziennikarską. W 1994 r. jako student zaczął pracę dziennikarza w „Wieczorze Wybrzeża”. W latach 1998-2006 w Gazecie Wyborczej zajmował się dziennikarstwem śledczym. Jest laureatem Nagród Grand Press 2004 i 2005 za teksty opisujące korupcję na wydziale prawa UG i korupcję w pomorskim wymiarze sprawiedliwości. Zdobył Złoty Notes dla najlepszego dziennikarza SDP 2006 i nominację do Nagrody im. Andrzeja Wojciechowskiego. W latach 2006-2007 był reporterem śledczym w dziale politycznym „Rzeczpospolitej”, a potem dziennikarzem TV Puls (News Corp.), gdzie  zajmował się reportażem filmowym. Realizował materiały filmowe emitowane w Fox News w USA. W latach 2008-2010 był koordynatorem multimediów i PR w serwisie Trojmiasto.pl

W Polskapresse odpowiada za serwis Naszemiasto.pl w Trójmieście, a docelowo także za rozwój multimediów w Grupie Polskapresse.

źródło/autor: Polskapresse

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu