Anda Present przedłuża umowę najmu w ProLogis Harbor Park

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący dostawca obiektów dystrybucyjnych na świecie, poinformował dziś o przedłużeniu umowy najmu powierzchni w ProLogis Harbor Park (Węgry) z Anda Present, producentem i dystrybutorem upominków promocyjnych i odzieży firmowej.

Anda Present wynajmuje obecnie 6 213 metrów kwadratowych w Budynku F na terenie ProLogis Harbor Park. To nowoczesne centrum logistyczne o strategicznym położeniu znajduje się na południowych przedmieściach Budapesztu nad Dunajem, przy autostradzie M6, około 2,5 kilometra od obwodnicy M0 i zaledwie 12 kilometrów od śródmieścia węgierskiej stolicy.

„Zawsze byliśmy w pełni zadowoleni z zajmowanej przez nas powierzchni na terenie parku” — powiedział Attila András, Managing Diretctor w Anda Present. „Profesjonalne podejście i zaangażowanie ProLogis w zaspakajanie naszych specyficznych potrzeb we wszystkich dziedzinach sprawiły, że postanowiliśmy przedłużyć umowę najmu na kolejne pięć lat”.

„Bardzo cieszymy się z decyzji Anda Present” — powiedział László Kemenes, market officer ProLogis na Węgrzech. „Transakcja ta potwierdza, że nasza strategia profesjonalnych relacji z klientem i wychodzenia naprzeciw jego potrzebom jest skuteczna”.

ProLogis Harbor Park to jedenaście budynków dystrybucyjnych i biurowych o łącznej powierzchni ponad 132 000 metrów kwadratowych. Park dystrybucyjny wyróżnia się doskonałą lokalizacją, w odległości zaledwie pięciu minut jazdy od centrum restauracyjno-handlowego Campona.

Do ProLogis Harbor Park można dotrzeć za pomocą rozwiniętej sieci komunikacji publicznej.

W pobliżu znajduje się między innymi stacja kolejki dojazdowej.

Klientami ProLogis Harbor Park są między innymi firmy Budapest Papír, Fiege, Lekkerland, Ringier, Sanofi Aventis i Unilever.

Portfolio ProLogis na Węgrzech to ponad 484 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w sześciu parkach zlokalizowanych w okolicach Budapesztu (Gyál, Harbor Park, Százhalombatta, Szigetszentmiklós, Budaörs) i Hegyeshalom. W Europie Środkowo-Wschodniej ProLogis dysponuje powierzchnią 3,7 miliona metrów kwadratowych w 41 centrach dystrybucyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu