Ruszyła oficjalna strona internetowa Mistrzostw Europy 2011 w tenisie stołowym

Pod adresem www.tabletennis2011.pl ruszyła oficjalna strona internetowa Mistrzostw Europy 2011 w tenisie stołowym, które odbędą się w Gdańsku i Sopocie. Przygotowano dwie wersje językowe strony – angielską i polską. Można tam znaleźć nie tylko informacje o samym turnieju, ale także m.in. o miastach-gospodarzach i hali rozgrywek – Ergo Arenie. Witryna Mistrzostw, które rozpoczną się za dziesięć miesięcy, będzie sukcesywnie rozbudowywana.

Strona została stworzona z myślą o łatwym korzystaniu z niej – posiada intuicyjne i rozbudowane menu. Jej wygląd zaprojektowano w oparciu o identyfikację wizualną Mistrzostw.

Witryna, przygotowana przez firmę Emart Synergia, oprócz aktualności, informacji o Turnieju, hali, miastach-gospodarzach i regionie oraz strefy dla mediów, będzie zawierała m.in. mapy, dokumenty i system livescore.

Strona, połączona z oficjalnymi profilami ME 2011 w serwisach Facebook i YouTube, oferuje ponadto galerię zdjęć i materiałów video. Do witryny dołączono również specjalny widżet – licznik odmierzający czas do rozpoczęcia Mistrzostw.

źródło/autor: Emart Synergia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu