Nasze hity na 2011 rok – gwarancją udanego urlopu

Tagi:

Etrips to miejsce, które spełnia wszystkie marzenia. Odpowiadając na potrzeby klientów, dla których 7 dni wakacji to za krótko, a 14 dni to za długo, Etrips oferuje pakiety 10 dniowych wakacji. To oferta, której do tej pory brakowało na rynku.

Etrips pamięta też o rodzinach. Duży nacisk kładzie na rodzinne wakacje, proponując szeroki wachlarz klubów rozrywki, gdzie proponowana jest polska animacja, zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych członków rodziny. Oferta jest  specjalnie wyselekcjonowana, co daje gwarancje, że wakacje nie będą nudne, z pewnością atrakcji nie zabraknie dla nikogo.

A może weekend pełen wrażeń? Metropolie świata w zasięgu ręki. Wybierz się z nami na weekend i poznaj miasta, które nigdy nie zasypiają. Barcelona, Wenecja a może Nowy Jork, w każdym z tych miast Sylwester czy dłuższy weekend  będzie niezapomniany.

W Etrips każdy znajdzie coś dobrego dla siebie, czy marzy Ci się gorąca plaża gdy w Polsce za oknem zima, czy szusowanie na stoku. Tej zimy dla spragnionych słońca, plaży i ciepłego morza rekomendujemy Kenię, Indie i Dominikanę, które w tym sezonie stanowią swoiste hity cenowe. Zaś narciarzom i snowboardzistom polecamy komfortowy dojazd samolotem do najpopularniejszych zimowych kurortów.

Jakiegokolwiek wyjazdu zapragniesz, i na jak długo, znajdziesz w Etrips.

źródło/autor: Etrips

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu