Motoryzacyjna rewolucja on-line

Aktywni zawodowo Polacy często nie dysponują dostateczną ilością wolnego czasu na wykonywanie regularnych przeglądów swoich aut. Warsztaty samochodowe, mimo szerokiego wachlarza oferowanych usług, mają problemy z dogodnymi dla kierowców terminami wykonywania kontroli i naprawiania usterek.

Użytkownicy samochodów bardzo często nie posiadają nawet podstawowej wiedzy na temat mechaniki własnych pojazdów, które są coraz bardziej zaawansowane technicznie. Konsekwencją jest nierzadko ograniczone zaufanie wobec warsztatów i techników, którym oddajemy pod opiekę nasze samochody. Duże znaczenie ma w tym wypadku aspekt finansowy, który przy znikomej wiedzy na temat usterek może wzbudzać nasze wątpliwości co do rzetelności punktów serwisowych.

Naprzeciw tym wątpliwościom wychodzi platforma Motointegrator.pl. Jest to system obsługi serwisowej i powypadkowej, zintegrowany z siecią punktów warsztatowych w całej Polsce. Pozwala on na zamówienie interesującej nas usługi w dogodnym dla nas momencie przez Internet, gwarantując jej cenę i jakość. Profesjonalni konsultanci, pozostający do naszej dyspozycji poprzez infolinię i chat online, doradzą i wyślą zamówiony element do wybranego przez nas miejsca przeprowadzenia przeglądu lub naprawy. Dzięki serwisowi Motointegrator.pl mamy gwarancję szybkiej usługi przy cenie ustalonej przed naprawą oraz komponentów wysokiej jakości, dostarczanych przez firmę Inter Cars.

Motointegrator.pl to także spersonalizowany profil użytkownika i samochodu. Jest elektroniczną książką serwisową, zbierającą informacje na temat przeprowadzonych napraw, co stworzy pełną historię eksploatacji naszego auta. Ma to duże znaczenie przy ewentualnej sprzedaży, gdyż kupujący będzie dokładnie wiedział jak właściciel obchodził się z samochodem.

Wszystko przez Internet

Funkcjonalności Motointegrator.pl nie ograniczają się tylko do pomocy w naprawie samochodu. System przypomni nam o zbliżających się terminach przeglądu serwisowego, o czym często zapominamy, a co ma kluczowe znaczenie dla trwałości samochodu. Daje też komfort podróży – w razie awarii konsultant wyszuka najbliższy warsztat, który dysponuje potrzebnymi narzędziami i częściami oraz zorganizuje odpowiednią i fachową pomoc.

Serwis Motointegrator.pl, w razie nieprzewidzianych sytuacji drogowych, zapewni nam opiekę na drodze prowadzona wspólnie z PZU Pomoc. W razie konieczności zaproponuje także przeprowadzenie naprawy powypadkowej oraz zapewni auto zastępcze. Poprzez platformę będziemy mogli wykupić także pakiet ubezpieczeń na bardzo korzystnych warunkach.

Motointegrator.pl to unikalna platforma oferująca kompleksową opiekę nad autem. Eliminuje najczęstsze problemy związane z eksploatacją samochodów. Ułatwia przeprowadzanie przeglądów i podstawowych napraw – sam dobiera dogodny dla nas termin, gwarantuje jakość oraz cenę przed wykonaniem usługi. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu