Cisowianka oficjalną wodą piłkarskiej Reprezentacji Polski

Woda mineralna Cisowianka została oficjalną wodą piłkarskiej Reprezentacji Polski. Piłkarze będą pić Cisowiankę podczas przygotowań do Euro 2012 oraz w trakcie samych Mistrzostw. Polska woda będzie im towarzyszyć podczas meczów i treningów.

Marka będzie także obecna na stadionach w trakcie spotkań rozgrywanych zarówno w Polsce, jak i na wyjazdach. Współpraca z polską kadrą narodową została zainaugurowana podczas zwycięskiego meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej rozegranego pod koniec listopada.

Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej  zawsze zależało  na współpracy z firmami, które są liderami w swoich dziedzinach. Umowa sponsorska z marką „Cisowianka” to dla nas źródło radości oraz źródło energii życia w naszej działalności. Bo woda to życie. Cieszymy się, że marka o tak wysokiej reputacji i o tak dużym zaufaniu konsumentów zdecydowała się przenieść swoje wartości do sportu. Liczymy na to, że piłka nożna w naszym kraju również będzie wizytówką Polski, tak jak „Cisowianka”. – mówi Grzegorz Lato, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zaangażowanie w przygotowania i występ Reprezentacji to rezultat działań marki Cisowianka, która jako jedna z niewielu marek wody pretenduje do miana marki narodowej. Potwierdza to jej zaangażowanie w ważne wydarzenia społeczne i narodowe, takie jak Rok Chopinowski, czy prowadzona wspólnie z Polską Akcją Humanitarną kampania społeczna Woda dla Sudanu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu