Zmiany w ofercie Serverini

Po prawie pół roku od rozpoczęcia działalności Serverini, wprowadza znaczne zmiany w swojej ofercie. Zmiany dotyczą prawie wszystkich oferowanych przez firmę produktów.

Dla wszystkich pakietów VPS zostały podniesione parametry dyskowe oraz pamięci a także transfer miesięczny. Obecnie najsłabszy serwer root vps posiada 512MB pamięci operacyjnej. W przypadku serwerów MVPS najstarszy ma 1GB pamięci ram oraz aż 25GB przestrzeni dyskowej i 200GB transferu miesięcznie.

Do oferty została wprowadzona jednolita linia serwerów dedykowanych marki HP. Są to maszyny serii DL160 6 generacji. Cztery oferowane maszyny różnią się parametrami pamięci operacyjnej, procesorem oraz pakietami transferu miesięcznego. Każdy z serwerów może zostać rozbudowany o dodatkowe parametry i elementy takie jak np. sprzętowy kontroler raid, dodatkowy procesor, itp.

Wszystkie serwery dedykowane oferowane przez Serverini tradycyjnie są utrzymywane w krakowskim Centrum Danych S-NET.

Dla wszystkich oferowanych usług, Serverini zapewnia wsparcie techniczne w trybie 24/7.

W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie obsługi LiveChat.

Marka Serverini jest częścią firmy S-NET z Krakowa. Serverini stawia na sprzedaż usług zaawansowanego hostingu poprzez serwis internetowy. 

 S-NET Sp. z o.o. jest właścicielem krakowskiego Centrum Danych – Szara.net. Firma świadczy usługi dostępu do Internetu dla biznesu i operatorów oraz transmisję danych, tranzyt ruchu do operatorów zagranicznych i krajowych oraz realizację ostatniej mili i wynajmu ciemnych włókien na terenie Krakowa. W ostatnim czasie Firma uruchomiła również usługi kolokacji na terenie Warszawy.

źródło/autor: S-NET

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu