Wdrożenie systemu TETA Constellation w firmie Worwo

Minimalizacja stanów magazynowych i ilości gotówki zamrożonej w towarach to główne korzyści płynące z wdrożenia systemu TETY w Wytwórni Wyrobów Papierowych WORWO.

Ostatnie lata to dla WORWO czas dużych zmian. Dynamiczny rozwój firmy spowodowany przede wszystkim systematycznym wzrostem liczby klientów zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych, pociągnął za sobą zmiany w produkowanym asortymencie. Firma na bieżąco musiała dostosowywać ofertę do potrzeb nabywców, co bezpośrednio wiązało się z unowocześnianiem nie tylko linii produkcyjnych, ale i samych procedur działania.

Po zapoznaniu się z ofertą TETY, Zarząd WORWO zadecydował o implementacji systemu TETA Constellation. Projekt obejmował kompletne wdrożenie modułów: Produkcja.NET, Logistyka.NET, Finanse.NET, Majątek Trwały.NET, Personel.NET, CRM.NET.

„W firmach takich jak nasza wszelkie działania podporządkowane są obsłudze procesów produkcyjnych, logistycznych i handlowych. Dlatego istotnym czynnikiem, który zadecydował o wyborze TETA Constellation był moduł TETA Produkcja.NET, który w nowatorski sposób podchodzi do zarządzania procesami produkcyjnymi.” – mówi Michał Rymacki, Koordynator wdrożenia ze strony WORWO.

Ponieważ przedsiębiorstwo korzystało wcześniej z systemu TETA Biznes Partner wdrożenie TETA Constellation miało charakter odtworzeniowy stanu obecnego. Firma miała sprecyzowane oczekiwania i potrzeby odnośnie procesów  realizowanych przez nowy system. Cały zespół wdrożeniowy i opiekun ze strony TETY dołożyli wszelkich starań by sprostać wymaganiom przedsiębiorstwa.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia pakietu TETA Constellation. TETA była otwarta na wszelkie sugestie z naszej strony i wspólnie udało się nam wypracować optymalne dla nas rozwiązanie. Przyjazny i nowoczesny interfejs sprawia, że odczuwamy nie tylko korzyści, ale i satysfakcję z pracy na nowej aplikacji. TETA Constellation pozwala nam nadążać za rozwojem naszej firmy i jej rosnącymi potrzebami. Wdrożenie w WORWO pokazuje, że nie trzeba ponosić wielkich nakładów organizacyjnych i finansowych, aby wdrożyć nowoczesny system ERP, który będzie optymalnie zarządzał całą firmą i z którego będą zadowoleni pracownicy.” – podkreśla Piotr Bieńkowski, Prezes Wytwórni Wyrobów Papierowych WORWO.

źródło/autor: Wytwórnia Wyrobów Papierowych WORWO

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu