Świąteczna Draka – Uwolnij Świętego Mikołaja

Już po raz drugi rusza wielka akcja pod hasłem „Uwolnij Świętego Mikołaja 2: Świąteczna Draka!”. W ubiegłym roku, wspólnie z dziesiątkami tysięcy internautów, uwolniliśmy Św. Mikołaja od problemów związanych z brakiem mobilności. Niestety, Mikołaj, prowadząc hulaszczy tryb życia, popadł w jeszcze większe tarapaty. Chcesz mu pomóc i mieć pewność, że pod Twoją choinką w tym roku nie zabraknie prezentów? Dołącz do nas i uwolnij Świętego Mikołaja! Weź udział w świątecznym konkursie i zgarnij supermobilne nagrody od firmy ASUS.

Święty Mikołaj jest opałach! Święta za pasem, a prezenty niepopakowane, renifery w lesie i na domiar złego sen z powiek spędzają mu problemy techniczne. Dostaliście w zeszłym roku prezenty? Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzące święta pod choinką znajdziecie tylko… wspomnienie poprzednich. Nie podoba Wam się taka wizja świąt? Do dzieła! Pomóżcie Świętemu Mikołajowi uporać się z kłopotami, a z pewnością się odwdzięczy.

Myśleliście, że praca Świętego Mikołaja jest prosta? Ogrom prac organizacyjnych, koordynacja procedur pakowania prezentów, obsługa mikołajowego magazynu wysokiego składowania, konieczność borykania się ze związkami zawodowymi reniferów – to nie tylko rzeczywistość firmy spedycyjnej, ale także i naszego ulubionego Świętego z Laponii. Nawarstwiające się problemy ze słabymi bateriami, przepracowaniem, koniecznością odreagowania oraz atakami tajemniczych pand–ekoterrorystów wkrótce dadzą znać o sobie. Święty Mikołaj znów wpadł w kłopoty i tylko Ty możesz mu pomóc! Uwolnij Świętego Mikołaja i i zapewnij sobie wyjątkowy prezent na Święta.

Akcja ruszyła późnym popołudniem 1 grudnia pod adresem www.uwolnijmikolaja.pl, na której można poznać zasady zabawy oraz zagrać w konkursową grę. Jednocześnie został uruchomiony profil na Facebooku http://www.facebook.com/Swiety.Mikolaj.HoHoHo, który do dziś polubiło ponad 7000 fanów. W trakcie pięciu pierwszych dni do zabawy przyłączyło się już blisko 20 tys. osób, który wystrzeliły Mikołajem prawie 350 tysięcy razy, licząc na to, że wygrają jeden z trzech netbooków ASUS EeePC 1215N. Dodatkowo co tydzień na stronie Mikołaja pojawia się kolejny odcinek animowanego filmu z niezwykłymi przygodami Mikołaja.

Przyłącz się do naszej akcji, weź udział w mikołajowej grze, zapraszaj znajomych i zdobywaj punkty. Do wygrania stworzone do nauki, pracy i rozrywki komputery ASUS Eee PC.

Wejdź na stronę www.uwolnijmikolaja.pl, graj w Mikołajowe Loty i śledź losy Świętego Mikołaja na Facebooku.

Uwolnij Świętego Mikołaja, a on Ci się odwdzięczy!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu