S-NET jako autoryzowany instalator ZPAS GROUP

Firma S-NET Sp. z o.o. z Krakowa otrzymała tytuł „certyfikowanego instalatora ZPAS GROUP”.

W dniach 18-20 listopada 2010 w Nowej Rudzie obyło się szkolenie autoryzacyjne ZPAS GROUP, w którym uczestniczyli przedstawiciele S-NET Sp. z o.o. Szkolenie zakończyło się otrzymaniem certyfikatu Autoryzowanego Instalatora ZPAS GROUP.

ZPAS to producent wysokiej jakości wyrobów pełniących ważne funkcje w zakresie komunikacji elektronicznej i stanowiących bazę teletechniczną do tworzenia sieci teleinformatycznych oraz zabudowy urządzeń branży telekomunikacyjnej i energetycznej.  

W ramach szkolenia specjaliści S-NET Sp. z o.o. uzyskali wiedzę w zakresie produktów dostarczanych przez ZPAS w szczególności takich jak: obudowy teleinformatyczne, stojaki 19 calowe oraz szafki wiszące, kompleksowe rozwiązania dla Data Center, itp.

Dzięki nawiązanej współpracy biznesowej S-NET Sp. z o.o.  może zaproponować  atrakcyjne warunki cenowe  w zakresie oferty firmy  ZPAS, jak również zapewnić fachową obsługę przy doborze i instalacji produktów ZPAS S.A. i ZPAS-NET Sp. z o.o.

S-NET Sp. z o.o. jest właścicielem krakowskiego Centrum Danych – Szara.net. Firma świadczy usługi dostępu do Internetu dla biznesu i operatorów oraz transmisję danych, tranzyt ruchu do operatorów zagranicznych i krajowych oraz realizację ostatniej mili i wynajmu ciemnych włókien na terenie Krakowa. W ostatnim czasie Firma uruchomiła również usługi kolokacji na terenie Warszawy.

źródło/autor: S-NET

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu