Ruszyła świąteczna akcja promocyjna Virtualo, W.A.B. i Biblioteki Akustycznej

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Virtualo, W.A.B oraz Biblioteka Akustyczna przygotowały atrakcyjną promocję świąteczną na e-booki i audiobooki.

W okresie świąteczno-noworocznym mamy nie tylko więcej czasu dla rodziny, ale również dla siebie. Jest to czas, który możemy poświęcić na liczne przyjemności, do których niewątpliwie należy czytanie ebooków i słuchanie audiobooków. Aby świąteczne zapoznawanie się z dziełami literatury polskiej i światowej było jeszcze przyjemniejsze, Virtualo przygotowało specjalną cenową promocję dla wszystkich tych, którzy w okresie od 6.12.2010 r. do 31.12.2010 r. kupią w naszej księgarni wybrane ebooki i audiobooki.

Przy współpracy z Wydawnictwem W.A.B. Virtualo przygotowało niezwykle atrakcyjną ofertę – bestsellery ostatnich lat Wydawnictwa W.A.B. objęte są 30% rabatem. Wśród ebooków dostępnych w promocji można znaleźć m.in. „Mordercę bez twarzy” Henninga Mankella, „Widmokrąg” Wojciecha Kuczoka czy „Życie owadów” Wiktora Pielewina. 15% rabat obejmuje natomiast nowości wydawnicze ostatnich miesięcy takie jak: „Miliarderzy z przypadku. Początki Facebooka. Opowieść o seksie, pieniądzach, geniuszu i zdradzie” Bena Mezricha, „Morderstwo w Alei Róż” Tadeusza Cegielskiego czy „Niespokojny człowiek” Henninga Mankella.

Niewątpliwie promocja ucieszy wszystkich tych, którzy w czasie Świąt chcieliby się zapoznać z największymi klasycznymi dziełami literatury polskiej i światowej. Dla wszystkich wielbicieli twórczości wielkich i wybitnych pisarzy – m.in. Tołstoja, Słowackiego, Moliera, Shakespeare’a – Virtualo przygotowało atrakcyjną promocję – wszystkie ebooki z Klasyki Virtualo objęte są teraz 50% rabatem!

Ofertą promocyjną objęte są nie tylko ebooki, ale również audiobooki, które z powodzeniem i wielką przyjemnością można odsłuchiwać podczas świątecznej wyprawy do rodziny czy przygotowywania kolacji wigilijnej. Virtualo wraz z Biblioteką Akustyczną przygotowało 20% promocję na wybrane audiobooki, wśród których znajdują się liczne nowości – m.in. „Ja, diablica” Katarzyny Bereniki Miszczuk, bestsellery – m.in. „Nakarmić Wilki” Marii Nurowskiej i książki dla dzieci takie jak „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej.

źródło/autor: Virtualo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu