Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz wyróżniona nagrodą Top Builder 2011

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz została nagrodzona za profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania i realizacji jednego z pierwszych w Polsce projektów partnerstwa publiczno-prywatnego. Podczas uroczystej gali miesięcznika Builder statuetkę odebrali z rąk Kapituły konkursu Rafał Cieślak i Jan Kordasiewicz, wspólnicy Kancelarii.

Coroczna gala, organizowana przez miesięcznik budowlany Builder, odbyła się 2 grudnia w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Podczas uroczystości rozdano nagrody wyróżniającym się firmom, działającym w sektorze budownictwa i nieruchomości. KDG Cieślak & Kordasiewicz została wyróżniona jako jedyna firma doradcza i nie działająca wyłącznie w branży budowlanej.

„Jest nam niezwykle miło, że branża doceniła profesjonalizm i unikalność świadczonych przez Kancelarię usług. Mam nadzieję, że ta nagroda przyczyni się do popularyzacji procedur PPP w branży budowlanej i sprawi, że przedsiębiorcy zechcą częściej i szerzej korzystać z tego użytecznego narzędzia” – powiedział Rafał Cieślak, wspólnik zarządzający w KDG Cieślak & Kordasiewicz.

źródło/autor: Consulting & More

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu