eSKY.pl szykuje prezenty pod choinkę

Najlepszy czas, żeby skusić się na promocję Air France i KLM, to drugi i trzeci tydzień grudnia – właśnie wtedy, oprócz tanich biletów, na klientów eSKY.pl czekać będą liczne nagrody. Kto do 22 grudnia za pośrednictwem eSKY.pl zakupi bilety tych linii, może liczyć na wartościowy voucher, wejściówki do Disneylandu oraz iPada!

Zasady są konkursu proste. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, do 22 grudnia 2010 r. włącznie należy zarezerwować i opłacić bilet na przelot liniami KLM. Już same ceny są niezwykle zachęcające – z  Warszawy do Amsterdamu można polecieć już za 520 złotych w obie strony. Warto się skusić, bo do wygrania jest magiczny, rewolucyjny iPad Apple, który może być wymarzonym prezentem pod choinkę.

A co należy zrobić, aby otrzymać wejściówkę do Disneylandu? Mogą na nią polować wszyscy, którzy do 22 grudnia 2010 włącznie kupią bilet Air France do Paryża  i zostaną fanem eSKY.pl na portalu Facebook oraz wypełnią zamieszczony tam formularz konkursowy. Pierwsze 50 osób zostanie nagrodzonych całodniowymi wejściówkami do Disneylandu.

To jeszcze nie koniec! Wszystkie osoby, które w okresie trwania konkursu zarezerwują i opłacą bilety na przelot liniami lotniczymi Air France lub KLM, otrzymają kupon o wartości 100 złotych, do wykorzystania w Internetowym Centrum Podróży eSKY.pl przy równoczesnej rezerwacji biletu lotniczego oraz hotelu. Kupon można będzie wykorzystać do 31 czerwca 2011 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie http://www.esky.pl/konkurs/wygraj-ipada.

Każdy założona i opłacona rezerwacja (bez względu na ilość osób, na którą opiewa) to jedna szansa na wygraną w losowaniu nagrody głównej – iPada. Na tych samach zasadach każda rezerwacja będzie także nagradzana voucherem. Natomiast wejściówki do Disneylandu przyznawane dla tylu osób, na ile opiewa rezerwacja. Warto więc zawalczyć o rodzinną przygodę w tym największym i najciekawszym francuskim parku rozrywki!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu