Becker Active – niezbędne w podróży

Seria urządzeń nawigacyjnych Becker Active została stworzona dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie. Becker Active 43 Talk wyróżnia się wysokiej jakości zestawem głośnomówiącym Bluetooth, dzięki któremu nie trzeba przerywać ważnych rozmów telefonicznych na czas jazdy samochodem. Natomiast Becker Active 43 Traffic posiada zestaw funkcji wspomagających pokonywanie korków.

Poliglota

Becker Active 43 Talk to PND dla użytkowników, dla których ważny jest nieograniczony dostęp do telefonu. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth można rozmawiać bezpiecznie w trakcie jazdy nie łamiąc przepisów. Urządzenie wyróżnia się również projektem obudowy, która została ozdobiona ramką w kolorze głębokiej czerwieni.

Becker Active 43 Talk został również wyposażony w wiele funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu. Funkcja asystent pasa skrętu została rozbudowana o widok skrzyżowań 3D, dzięki któremu łatwiej będzie odnaleźć właściwy zjazd na skomplikowanych rozjazdach. Do urządzenia wprowadzono również ulepszoną wersję wyszukiwania alternatywnych tras – Becker BestTracks dobiera drogi według indywidualnych ustawień użytkownika. Dodatkowo do obliczania trasy ekonomicznej należy wprowadzić dane o rodzaju silnika oraz ilości spalanego paliwa, a urządzenie automatycznie wybierze najbardziej oszczędną trasę w mieście i poza nim.

Ekspert od korków

Spieszysz się na spotkanie biznesowe w centrum miasta? Musisz zdążyć na samolot? Jedziesz odebrać dziecko ze szkoły po drugiej stronie miasta? Korki mogą skutecznie utrudnić życie, ale Becker Active 43 Traffic pomoże je pokonać. Urządzenie zostało wyposażone m. in. w funkcję kalkulacji trasy w zależności od pory dnia i godziny, trwałego lub chwilowego blokowania odcinków dróg np. podczas remontu oraz w kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC. Można go też rozszerzyć o wersję TMC Premium – szybsze i bardziej szczegółowe dane o sytuacji na drogach.

Oba urządzenia są wyposażone w zaawansowaną grafikę 3D, która pozwala na dokładne zobrazowanie widoku terenu, w tym topografii, co jest szczególnie ważne podczas jazdy zimą. Dodatkowe atuty to najnowsze zainstalowane mapy 43 krajów europejskich oraz odbiornik komunikatów TMC. Ponadto urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i pokryte odporną na ścieranie lakierową powłoką, a aktywny uchwyt Becker EasyClick umożliwia wygodny montaż i demontaż urządzenia jednym ruchem.

Specyfikacja techniczna

  • Procesor: 533 MHz,
  • Dotykowy ekran 4.3 cala o wysokim kontraście
  • Rozdzielczość 480×272
  • Odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII
  • Pamięć wewnętrzna: 4GB
  • Kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC
  • Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V,
  • Bateria litowo-jonowa (4 h pracy)
  • Czytnik kart micro SD
  • Gwarancja: 24 miesiące
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu