Atal przekazał dary Domom Dziecka na Mikołajki

Z okazji Mikołajek, renomowany deweloper Atal przekazał dary na potrzeby czterech Domów Dziecka. Placówki, które otrzymały wsparcie, znajdują się w miastach gdzie Atal posiada swoje inwestycje. To pierwsza tego typu inicjatywa dewelopera.

Zgromadzone dary zostały przekazane na potrzeby placówek wychowawczych w Dzień Mikołajek – 6 grudnia. Odbiorcami prezentów przekazanych przez Atal zostały Domy Dziecka zlokalizowane w miastach, w których deweloper posiada swoje inwestycje, czyli Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Bezinteresowna pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom jest obowiązkiem osób, które mogą jej udzielić. W związku z tym, że posiadamy inwestycje oddane do użytku w czterech różnych miastach Polski, doszliśmy do wniosku, że wsparcie lokalnych Domów Dziecka jest naszą powinnością. Dary przekazaliśmy oficjalnie podczas Mikołajek – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes Zarządu Atal S.A.

To pierwsza z cyklu akcji charytatywnych, które deweloper przeprowadził. W ramach zbiórki wybrane Domy Dziecka otrzymały słodycze, zabawki oraz artykuły dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej z placówek.

źródło/autor: BuzzAir

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu