System Franke Polyedro – diamentowa rewolucja w kuchni

Intrygujące trójkątne płaszczyzny nowego zlewozmywaka i wiszącego okapu Franke z serii Polyedro fascynują i przyciągają wzrok. Do tego dopasowana wzorniczo bateria kuchenna. Wszystko idealnie zestawione – zachwyca i zachęca do przyjrzenia się bliżej z różnych perspektyw i pod różnymi kątami. System kuchenny Polyedro to nowość w ofercie firmy Franke i jedna z najbardziej intrygujących propozycji wśród produktów do aranżacji kuchni. To możliwość stworzenia niepowtarzalnego, nowoczesnego wnętrza – w sam raz dla tych, którzy lubią wzywania!

System Franke Polyedro to esencja innowacji. Intrygujące trójkątne płaszczyzny bocznych ścianek zlewozmywaka i okapu imitują kształt diamentu, najbardziej pożądanego kamienia na świecie. I tak jak w przypadku diamentu światło odbite w stalowych płaszczyznach przyciąga wzrok i oczarowuje nadając kuchni niecodzienny, elegancki wygląd. Innowacyjny design, wysoka jakość materiałów i niezwykła funkcjonalność systemu kuchennego Polyedro firmy Franke pozwalają poczuć się jak w magicznej, pełnej luksusu krainie.

Polyedro firmy Franke, najbardziej oryginalny system kuchenny na rynku, łączy niecodzienny design z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Zlewozmywaki Franke Polyedro dostępne są w dwóch wersjach montażu – do podbudowy lub wbudowane w blat z szeroką stalową ramą, która nie tylko doskonale komponuje się z każdym rodzajem podłoża ale również pięknie eksponuje dopasowaną wzorniczo baterię Polyedro. Wykonana z najlepszej jakości materiałów bateria Polyedro dopełnia i podkreśla piękno całego zestawu. Geometryczny zlewozmywak i designerska bateria to jednak nie wszystko.

W skład zestawu Polyedro wchodzi także wiszący okap, nowość w ofercie Franke zarówno pod względem montażu jak i wzornictwa. Niespotykane dotychczas w kuchni kształty zdecydowanie wyróżniają ten model spośród innych okapów dostępnych na rynku. Dodatkowo odpowiednio dobrane oświetlenie, jednocześnie funkcjonalne i nastrojowe, pilot zdalnego sterowania oraz łatwy i estetyczny sposób montażu sprawiają, że okap Polyedro jest nie tylko efektowny, ale też niezwykle funkcjonalny.

Zestaw Franke Polyedro doskonale sprawdzi się w dużych i nowocześnie urządzonych kuchniach oraz pomieszczeniach kuchennych otwartych na salon. Dekoracyjne kształty i wyjątkowy design nowych

zlewozmywaków, okapów i baterii Franke potrzebują bowiem przestrzeni, żeby błyszczeć. System kuchenny Polyedro firmy Franke miał swoją premierę podczas prestiżowych targów Eurocucina 2010 w Mediolanie.

Specyfikacja techniczna i ceny produktów z systemu Polyedro:

  • okap dekoracyjny wiszący Polyedro – sterowanie elektroniczne Soft Touch; energooszczędne oświetlenie 3x5W VELO + dodatkowe oświetlenie na wierzchu 4x5W VELO; filtr aluminiowy przystosowany do mycia w zmywarce; w komplecie pilot zdalnego starowania; liczba biegów: 3 + bieg intensywny z automatycznym przełączaniem na bieg zwykły po 10 minutach; silnik energooszczędny; wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłącza okap po 30 minutach od wybrania tej funkcji; wskaźnik zużycia filtra; średnica wylotu powietrza 150 mm; szerokość 45 cm; stal szlachetna. Cena detaliczna: 4799 PLN/brutto.
  • zlewozmywak wbudowywany Polyedro – stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 510×510 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; szeroka stalowa, dekoracyjna rama; głęboka komora 240 mm. Cena detaliczna: 3199 PLN/brutto.
  • zlewozmywak do podbudowy Polyedro – stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 420×455 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; głęboka komora 240 mm. Cena detaliczna: 2699 PLN/brutto.
  • bateria kuchenna Polyedro – oryginalny kształt; wymiary: wysokość 223 mm, długość wylewki 203 mm; wyciągana wylewka; zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku; głowica ceramiczna; klasa głośności 1; kolor chrom. Cena detaliczna: 2299 PLN/brutto.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu