Sylwestrowo – karnawałowe inspiracje Piccolo

Mikołaj, Gwiazdka, Sylwester, Karnawał – przed nami mnóstwo okazji do szalonej zabawy i wspólnego świętowania z naszymi milusińskimi. Te niezwykłe, rodzinne chwile uświetni nowy Zestaw Imprezowych Inspiracji przygotowany przez markę Piccolo. Smakowicie owocowy napój musujący Piccolo oraz pakiet akcesoriów i dekoracji sprawią, iż wspólne przyjęcie stanie się wystrzałowym świętem dla naszego dziecka i całej rodziny.

Chcesz przygotować udane, rodzinne przyjęcie, na którym Twoje dzieci w końcu nie będą się nudzić? Zadbaj o kolorowe szaleństwo i niekończące się igraszki. Wesprze Cię w tym Zestaw Imprezowych Inspiracji marki Piccolo. Nada on Waszej rodzinnej imprezie niepowtarzalny klimat beztroskiej radości i porywającej zabawy. Wybierz wersję z delikatnie musującym napojem Piccolo, o smaku, który Twoja pociecha lubi najbardziej: truskawkowym lub brzoskwiniowym.

W zestawie znajdziecie też pstrokate trąbki, różnobarwne konfetti i tęczową serpentynę, które wprawią Was w kolorowy zawrót głowy podczas mikołajkowego czy sylwestrowego przyjęcia. 

Nic jednak nie daje takiej frajdy, jak ozdoby wykonane własnoręcznie! Korzystając z szablonu na opakowaniu nowego zestawu Piccolo, przygotujcie razem z pociechą niezwykłą SuperMaskę, idealną na karnawałowy bal. Tajemniczy kamuflaż z pewnością zaskoczy wszystkich gości.

„Własnoręczne wykonanie maski, to nie tylko doskonały sposób na świetną zabawę i wspólne spędzenie czasu dzieci z rodzicami. To także niezwykle twórcze i kreatywne zajęcie, które wspiera rozwój umiejętności manualnych u najmłodszych” – mówi Katarzyna Brodowska, brand manager marki Piccolo. 

Zestaw Imprezowych Inspiracji to prawdziwy niezbędnik na wystrzałową zabawę w gronie najbliższych. Doskonale też sprawdzi się on jako wyjątkowy prezent urodzinowy, mikołajkowy czy świąteczny. Piccolo pomoże Ci przemienić każdą okazję – tę dużą i tę małą – w prawdziwe święto Twojego dziecka, a tym samym – także Twoje!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu