Przebojowe Święta… i Sylwester z muzyką non stop w 4fun.tv

Tagi:

Smętne kolędy, wciąż te same kawałki, które inne stacje katują już od kilku tygodni? Przeboje, które nigdy nie powinny powstać, bo dręczą uszy widzów umęczonych przygowaniami do Świąt?  Przeboje, przy których nikt nie tańczy? Absolutnie nie! Ekipa 4fun.tv na Święta i Sylwestra przygotowała coś naprawdę wyjątkowego! 

Na antenie 4fun.tv będzie można zobaczyć zupełnie nową oprawę graficzną, a na widzów czekają świąteczne wydania wszystkich list przebojów. Premierę Dance Listy, która jest zawsze w piątki o 22:00 będzie można obejrzeć wyjątkowo w sobotę o godzinie 22.00. Top Tygodnia, w którym hity podsumowuje seksowna Marysia – w sobotę o 17.00, a Polska Top Lista ze zwariowanym Jackiem w niedzielę również o 17.00. Prezenterzy wprowadzą widzów w zupełnie niecodzienny świąteczny i zakręcony nastrój!

W drugi dzień Świąt, czyli w niedzielę 26 grudnia o godz. 18.00 specjalne wydanie SuperVIPa. Tym razem do Marysi i Jacka dołączy Iza. Wszyscy prezenterzy 4fun.tv skomentują to, co działo się interesującego ich zdaniem w polskim i światowym show biznesie w mijającym roku. Ale to jeszcze nie wszystko! Podczas Świąt oraz Sylwestra specjalne życzenia będą składać gwiazdy znane z anteny 4fun.tv oraz widzowie stacji. Nie zabraknie także specjalnych świątecznych bitów!

A co z Sylwesterm i Nowym Rokiem? Prawdziwą gratką dla wszystkich zafiksowanych na punkcie muzyki będzie wydanie TOP 50, podczas którego zaprezentowane zostaną wszystkie największe hity 2010 roku. To świetne preludium do szalonej, sylwestrowej nocy! Top 50 w sylwestrową sobotę rozpocznie się o godz. 14 i potrwa aż do 19.00! Od 19.00 do 5.00 widzowie będą mogli obejrzeć zupełnie nowe i specjalnie na tę okazję przygotowane pasmo muzyczne „Nie bawisz się, nie żyjesz”, w którym muzyka będzie grała non stop!!! Od 19.00 do 20.00 będzie można podzielić się wrażenienami nt. przygotowań do imprezy lub złożyć życzenia noworoczne na czacie! Super zabawa gwarantowana! A w pierwszy dzień Nowego Roku można obejrzeć Muzyczny Alfabet, w którym zaprezentowane będą najlepsze hity, które w 2010 gościły na szczytach list przebojów.

Kolejne nowości w ramówce 4fun.tv już wiosną 2011 roku.

źródło/autor: Media Metropolis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu