Platforma eKOMTEK rozwiązaniem dla menadżerów zarządzających sprzedażą

Nowatorskie funkcjonalności platformy mobilnej eKOMTEK tworzą zupełnie odrębną kategorię usług mobilnych – Business Mobile Services. Rozwiązanie zastosowane przez firmę KOMTEK skierowane jest w głównej mierze do menadżerów zarządzających strategiami sprzedażowymi, którzy otrzymują narzędzie pozwalające znacznie zwiększyć wyniki sprzedażowe swoich firm.

Platforma eKOMTEK jest rozwiązaniem bardzo nowoczesnym, ponieważ jest w stu procentach oparta na najnowszych operacyjnych systemach mobilnych. W ostatnim czasie KOMTEK poszerzył swoją ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na systemy operacyjne różnego typu. Nowoczesność platformy spowodowana jest nie tylko coraz powszechniejszym użyciem w firmach urządzeń związanych z tzw. marketingiem mobilnym, ale przede wszystkim jej funkcjonalnościami, które zapewniają przystępny, szybki i niemal stały dostęp do dwukierunkowej komunikacji pomiędzy szefami działów sprzedaży a ich pracownikami. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększa się wpływ na jakość pracy sprzedawców i osób odpowiedzialnych za dystrybucję. eKOMTEK jest idealnym narzędziem dla przedstawicieli handlowych wszelkich branż.

Zapotrzebowanie na tego typu usługi wciąż rośnie. Marketing mobilny stał się bardzo skutecznym narzędziem dla firm prowadzących nowoczesne kampanie reklamowe i promocyjne. Jego podstawową zaletą jest precyzyjne dotarcie do odbiorcy poprzez stworzenie bezpośredniej i szybkiej relacji z adresatami komunikatów. Business Mobile Services można jednak utożsamiać z tradycyjnym marketingiem mobilnym jedynie w zakresie wykorzystywanych urządzeń.

„Sama nowoczesność rozwiązań mobilnych nie mogłaby mnie przekonać do produktu firmy KOMTEK. To co przekonuje mnie znacznie bardziej to umiejętność wykorzystania nowoczesnych narzędzi dla stworzenia odpowiedniego systemu. System ten jest dopasowywany tak, aby jak najlepiej usprawniał współprace szczebli pośrednich miedzy dostawca a odbiorcą. Firma KOMTEK tworząc rozwiązania poszukują insight’ów  po stronnie tych ogniw pośrednich, które pomagają klientowi w osiągnięciu sukcesu na rynku. Platforma eKOMTEK pozwala na wykorzystanie efektu synergii w taki sposób, aby w jednym produkcie, czyli w jednym systemie znaleźć miejsce dla dwu-trzech niekonkurujących ze sobą dostawców” – mówi Wojciech Bauman, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży w wielkich międzynarodowych koncernach z branży FMCG.

Na platformie uruchamiane mogą być dodatkowe, ciekawe funkcjonalności, które wyróżniają eKOMTEK spośród dostawców tradycyjnych usług mobilnych. W ramach Business Mobile Services rozwinięta została innowacyjna usługa mLearningu, czyli specjalnych szkoleń przeprowadzanych za pomocą smartfonu, lub tabletu. Zdefiniowany przez klienta zakres wiedzy w efektywny i przystępny sposób przekazywany jest do wybranej grupy odbiorców. mLearning pozwala nie tylko przekazywać merytoryczną wiedzę na temat produktów, ale również weryfikować ją za pomocą przesyłanych testów.

Inną ważną funkcjonalnością platformy eKOMTEK są badania rynkowe przeprowadzane przy użyciu urządzenia mobilnego. Jest to proste i skuteczne rozwiązanie pozwalające zbadać opinię wyselekcjonowanej przez klienta grupy osób na dowolny związany z daną branżą temat. Wyniki oraz analiza badań otrzymywane są niemalże natychmiastowo.

„Dla mnie jedną z najważniejszych zalet platformy eKOMTEK jest wiarygodność. Zaczynając od business modelu, gdzie osoba z którą chcemy się komunikować otrzymuje atrakcyjny gadżet, poprzez oparcie komunikacji o wspomniane insighty skończywszy na estetyce ekranu wszystko buduje wiarygodność i atrakcyjność platformy. A wiarygodność jest przecież obecnie kluczem do reakcji na otrzymany komunikat” – dodaje Wojciech Bauman.

W najbliższych latach przewiduje się znaczny wzrost zainteresowania firm nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami mobilnymi. Ważne jest, aby wspierały one konkretne, sprecyzowane działania biznesowe. Firma KOMTEK wpisuje się idealnie w tę tendencję, ponieważ jej produkt dostosowywany jest w każdym elemencie do indywidualnych potrzeb klienta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu