Panorama Finansów – nowa firma leasingowa w grupie GETIN Holding

Z początkiem grudnia 2010 roku działalność biznesową rozpoczęła Panorama Finansów (PF Leasing), nowa spółka w grupie kapitałowej GETIN Holding, świadcząca usługi leasingowe dla przedsiębiorców. Doświadczona karda menadżerska, elastyczna oferta oraz sprawdzony model współpracy w ramach grupy, to główne wyznaczniki przewagi konkurencyjnej firmy. 

Panorama Finansów powstała z myślą o potrzebach przedsiębiorców oczekujących szybkich, bezpiecznych i przede wszystkim dostępnych form finansowania działalności gospodarczej. Osobach, które cenią profesjonalizm, zaufanie oraz bezpieczeństwo w relacjach biznesowych. Strategia Panoramy Finansów to powrót do idei twórców Polskiego leasingu, którzy wierzyli, że łatwa dostępność do źródeł finansowania, profesjonalna obsługa doradcza, elastyczna oferta oraz uproszczone procedury są standardem na jaki oczekują polscy przedsiębiorcy.

Ofertę Panoramy Finansów cechuje przejrzystość zasad oraz minimum formalności. Oprócz tradycyjnych rozwiązań w zakresie leasingu, spółka oferuje przedsiębiorcom korzystny limit leasingowy. Rozwiązanie to pozwala firmie na uzyskanie z góry określonej kwoty pieniędzy, która może zostać przeznaczona na późniejsze finansowanie leasingiem kolejnych inwestycji  Na uwagę zasługuje też tzw. „lombardowy” proces decyzyjny, który nie dyskryminuje nowopowstałych podmiotów gospodarczych, umożliwiając im skorzystanie z oferty leasingowej już następnego dnia po zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Dzięki ogólnopolskiej sieci mobilnych Doradców Leasingowych dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności może odbyć się w siedzibie Klienta, pozwalając mu na zaoszczędzenie czasu i środków finansowych, które może przeznaczyć na dalszy rozwój działalności gospodarczej.

„Chcemy wspierać polską przedsiębiorczość dostarczając elastyczne, bezpieczne i efektywne rozwiązania w zakresie finansowania działalności biznesowej” – twierdzi Radosław Boniecki, Prezes Zarządu Panoramy Finansów. „Celem strategicznym Panoramy Finansów jest budowa obopólnie korzystnych relacji biznesowych z Klientami  w oparciu o nasze wieloletnie doświadczeniem, korzystną i konkurencyjną ofertę oraz wysoką jakość obsługi” – dodaje Radosław Boniecki.
Panorama Finansów świadczy usług leasingowe na terenie całego kraju, oddając do dyspozycji Klientów 25 punków obsługi, ponad 150 Doradców Leasingowych oraz kompleksową ofertę produktową.

źródło/autor: GETIN Holding

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu