Nowy, inny portal modowy w sieci

W co się ubrać na imprezę z okazji urodzin najbliższej przyjaciółki? Jakim sposobem zaoszczędzić na fryzjerze, kiedy musimy zostawić odłożona kwotę? Czy cienie do powiek oraz inne kosmetyki muszą być drogie i gdzie najlepiej je kupować oraz kogo prosić o radę? Na te i na wiele innych pytań, odpowiada nowy portal w naszym Internecie – www.moda.net.pl.

Powstał w wyniku zbierania doświadczeń oraz tych samych rozterek. Z którymi musi sobie radzić kobieta w każdym wieku, nawet bez względu na jej status majątkowy, zainteresowania. Portal, który mamy przyjemność Państwu przedstawić stworzyli ludzie, dla których szeroko pojęty świat mody jest pasją. Jest pasją na co dzień, jest pasją w domu, w pracy. Osoby tworzące to niezwykłe miejsce nie wyobrażają sobie codziennej egzystencji bez zadawania sobie pytań w stylu: dlaczego akurat to ma się podobać, w jakim celu lansować taki ubiór, jeżeli nie doda mi ani pewności siebie, a tym bardziej nie podkreśli mojej urody, czy zatuszuje jej małych niedoskonałości. Ale nie tylko stawianie pytań (według najważniejszych filozofów cecha ta charakteryzuje najmądrzejszych i dających z siebie światu najwięcej, ludzi). To także dawanie na nie odpowiedzi. Znajdują się one w ogromnej ilości artykułów, które dotyczą każdego aspektu mody. Nie tylko dowiemy się z nich, co zaprezentowano ostatnio na wybiegach w Mediolanie czy w Paryżu, w co ubrane są osoby z pierwszych stron gazet i jakich kosmetyków używają. Na portalu www.moda.net.pl poznamy historię rodzenia się dzisiejszych potęg odzieżowych, bardzo często niezwykle ciekawych, a i nadających się na scenariusz filmu z gatunku płaszcza szpady, czy wręcz z kategorii kryminał.

Bo przecież znać historie swoich ulubionych marek, to wiedzieć tak naprawdę, jacy ludzie kreują nasz ubiór, czym się kierują przy podejmowaniu decyzji stojąc nad deską kreślarską, i wiele innych odpowiedzi, które znajdziemy na portalu www.moda.net.pl. Ktoś kiedyś powiedział, że ludzi z klasą poznaje się po ubiorze. Coś w tym jest. Ale tak naprawdę potrzebna jest do tego także wiedza. A możliwość szerokiego jej pozyskania daje nam wspomniany portal. To nie ma być miejsce tylko i wyłącznie dla redakcyjnych możliwości twórczych. Ma on działać niemal jak portal społecznościowy, przy pomocy szerokich i bez pretensjonalnych interakcji. Bo, jeżeli taki będzie, to każdy czytelnik będzie chciał się z nim utożsamiać chociażby jedynie w tym aspekcie, w którym, zainteresowany jest odwiedzaniem cyklicznym portalu i spędzaniem na nim miło i efektywnie, swojego cennego czasu. To jest najważniejsze, to jest istota sprawy. Nie reklamować, lecz  doradzać i wzajemnie się edukować. Piękno ma wiele twarzy, piękno wymaga czasami większego wyeksponowania by było widoczne niż nam się wydaje. I właśnie temu celowi także ma służyć portal www.moda.net.pl.

źródło/autor: moda.net.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu