Gosia Baczyńska ambasadorką nowej linii pralek LG BIG IN

Gosia Baczyńska została ambasadorką nowej linii pralek LG BIG IN, zaprojektowanej z myślą o najcenniejszych ubraniach kobiet na całym świecie.

„Współpraca z Gosią Baczyńską jest dla nas bardzo ważna. Wybraliśmy właśnie ją ponieważ propozycje Gosi są kwintesencją klasycznej i stylowej, a jednocześnie bardzo aktualnej mody pożądanej przez wszystkie kobiety. Jako marka z innowacyjną technologią – ponad wszystko dbamy, aby delikatne tkaniny były pielęgnowane z należytą starannością. Pralki Big In to także unikalne wzornictwo, które doskonale wpisuje się w wizję marki LG – właśnie dzięki niemu pozornie zwykłe urządzenie staje się obiektem pożądania, które pomaga zadbać o to, co najcenniejsze w szafie każdej kobiety” – powiedział Tomasz Aleksandrzak – dyrektor marketingu LG Electronics Polska.

Projektantka zdecydowała się zostać ambasadorką nowej linii pralek LG BIG IN, gdyż z własnego doświadczenia rekomenduje je jako najlepsze rozwiązanie dla osób dbających o swoją garderobę i ponadczasowe kreacje, które wymagają skutecznego, ale zarazem delikatnego prania. Sama używa nowej pralki LG BIG IN w pielęgnacji swoich kolekcji.

Gosia Baczyńska od 13 lat zajmuje czołowe miejsce wśród polskich projektantów mody. Jej unikatowy styl rozpoznawalny jest nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej projekty są połączeniem nonszalancji, najlepszego stylu z ponadczasową elegancją. Gosia Baczyńska to także ulubiona kreatorka mody gwiazd oraz jedna z najbardziej nagradzanych projektantek w Polsce. Gosia swoje kreacje tworzy z delikatnych oraz najbardziej ekskluzywnych tkanin, które mogą być prane w nowej pralce LG BIG IN.

 „Nie znoszę oddawać ubrań do pralni. Trzeba wybrać się z domu a potem pamiętać o odbiorze ubrań z pralni. Dlatego często ryzykowałam, wkładając rzeczy do pralki, na dzień przed imprezą. Teraz to ryzyko spada niemal do zera. Dzięki pralce LG BIG IN jestem pewna, że moje najbardziej wymagające kreacje, nawet te z cekinami, mogę bez chwili zastanowienia i ryzyka zniszczenia wyprać w pralce. Moje tkaniny utrzymują swoją delikatność – mówi Gosia Baczyńska.

Także eleganckie wzornictwo sprawia, że pralka zaskakuje swoim wyglądem. Jej funkcjonalność ułatwia życie, a całość stanowi niezbędny element dopełniający obrazu stylowego i efektownego wnętrza, garderoby czy łazienki.  Pralka LG swoim wyglądem doskonale wpasowała się  w pracownię i Atelier projektantki.

Moda przemija, styl pozostaje – jak mawiała Coco Chanel, teraz ponadczasowe i stylowe kreacje stworzone przez najwyższej klasy projektantów można zatrzymać na jeszcze dłużej – piorąc i pielęgnując je w pralce LG BIG IN w domu.

Niebawem otrzymają Państwo informacje o kolejnych etapach współpracy Gosi Baczyńskiej z firmą LG Electronics.

źródło/autor: Grayling Poland

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu