GEFCO Polska rozszerza stałą współpracę z przewoźnikami

GEFCO Polska od początku obecności na polskim rynku opiera swoje działania w ramach łańcucha dostaw na współpracy z grupą przewoźników. Ten model biznesu daje znaczne korzyści zarówno po stronie operatora logistycznego, jak i jego podwykonawców, jednak wymaga on stworzenia perfekcyjnie funkcjonującego systemu kooperacji i zarządzania jakością.

Obecnie GEFCO Polska prowadzi wytężone działania na rzecz pozyskania nowych partnerów wśród przewoźników.

W związku z rozwojem połączeń międzynarodowych GEFCO działa na rzecz pozyskania jak najszerszej i silnie zróżnicowanej bazy poddostawców usług transportowych. W tym celu firma ma zamiar prowadzić szeroko zakrojone działania promocyjne w mediach sektora logistycznego. Główną grupą docelową kampanii mają być firmy oferujące usługi w zakresie przewozów na terenie całej Europy.

„Chcemy przyciągnąć do GEFCO przewoźników oferujących najwyższej klasy usługi transportowe, informując ich o korzyściach wynikających ze współpracy z międzynarodową siecią logistyczną. Dzięki nam mogą mieć zapewnioną stabilność popytu i bezpieczeństwo wynikające z obsługi międzynarodowej sieci logistycznej, a także inne benefity, takie jak stałe trasy czy różnego rodzaju dedykowane pakiety wspierające ich własną działalność biznesową.” – mówi Olivier Large, Dyrektor Generalny GEFCO Polska.

Wszyscy przewoźnicy zainteresowani współpracą z GEFCO Polska mogą szukać informacji za pośrednictwem strony internetowej www.gefco.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu