ESKA TV patronem najnowszej płyty Swedish House Mafia – UNTIL ONE

Szwecja, podobnie jak cała Skandynawia, kojarzy nam się z chłodem, wiecznym półmrokiem i niekoniecznie imprezowymi klimatami. Błąd!

Skandynawowie, a szczególnie Szwedzi to naród nie tylko niezwykle otwarty, ale przede wszystkim bardzo muzykalny. Dowodem na to jest oszałamiająca kariera zespołów zarówno sprzed dekady, jak i tych, święcących triumfy w XXI wieku. Jednym z nich jest Swedish House Mafia: niepowtarzalne trio, złożone z wszechstronnych i niezwykle popularnych na świecie didżejów i producentów muzycznych: Axwella, Steva Angello i Sebastiana Ingrosso. Członkowie zespołu nie dają odpocząć fanom. Nie dość, że chłopaki nieustannie pracują nad projektami solowymi, to dodatkowo przygotowali fanom prawdziwą housową ucztę. 25. października bowiem swoją premierę miała ich płyta UNTIL ONE, zawierająca najlepsze z dotychczasowych dokonań członków tria. Składanka zawiera między innymi hit Axwella z 2007 roku pt. I Found You, a także jego najnowszy utwór Nothing But Love. Pod numerem 6. znajdziemy duet złożony ze Steve’a Angello i jego młodszego brata Antoine’a, skrywającego się pod pseudonimem AN21, wykonujących Valodię – imprezowy hit, zawierający mnóstwo bałkańskich brzmień.

Dla fanów klasyki w nietypowej odsłonie Szwedzi przygotowali całą masę remiksów: kultową przeróbkę hitu Robin Show Me Love lub Meich – utwór oparty na samplach z piosenki Clocks zespołu Coldplay. Ten mash – up to gratka nie tylko dla amatorów muzyki dance, ale także dla wszystkich fanów Chrisa Martina, który osobiście zatwierdził ostateczny kształt utworu SHM. Inne remiksy to choćby przeróbka hitu Daft Punk One More Time lub You Got The Love autorstwa The Source feat. Candi Staton.

Najnowszy album Swedish House Mafia to najbardziej taneczna płyta roku i prawdziwa gratka dla każdego fana muzyki dance i house. Zawiera największe przeboje wyciągnięte wprost z klubowego parkietu, przy których bawi się cała Europa. Dlatego postanowiliśmy objąć nad nią patronat i nie dać się jesienno-zimowej depresji – wyjaśnia dyrektor programowy ESKA TV Igor Nurczyński. Na antenie ESKA TV oczywiście będzie można zobaczyć klipy najbardziej imprezowych Szwedów, a także wygrać ich najnowszy album – dodaje.

Swedish House Mafia nie spoczywa na laurach. Członkowie grupy przyznają, że ich droga muzyczna to ciągły rozwój i samodoskonalenie się. Dzięki płycie UNTIL ONE możemy prześledzić szereg zmian, jakie dokonały się w muzyce członków tria. Zmian na lepsze? Na Gorsze? Oceńcie sami!

Więcej na www.eska.tv

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu