4MOVE dla polskiej piłki

Marka 4 MOVE, należąca do firmy FoodCare – czołowego polskiego producenta z branży FMCG, uzyskała na mocy podpisanej umowy tytuł Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej i przez najbliższe 4 lata wspierać będzie polskich piłkarzy.

Współpraca z drużyną narodową to dla nowego sponsora wielkie wyróżnienie szczególnie, że przypada ono na okres poprzedzający przygotowania polskich piłkarzy do najważniejszej imprezy w historii polskiego futbolu – Mistrzostw Europy 2012. Aby nasi piłkarze oraz sztab szkoleniowy reprezentacji mieli jeszcze lepsze warunki do pracy i prowadzenia przygotowań, marka 4MOVE postanowiła zaangażować się we wsparcie kadry w roli oficjalnego sponsora Reprezentacji Polski.

Na mocy podpisanej umowy marka 4MOVE przez 4 lata posługiwać się będzie tytułem Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski. W ramach współpracy sponsorowi przyznano prawa reklamowe związane z przygotowaniami narodowej Reprezentacji Polski do Mistrzostw Europy w 2012 r. i eliminacjami do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2014 r., a także meczami towarzyskimi, rozgrywanymi  przez polskich reprezentantów. Umowa obejmuje również prawa sponsora do umieszczenia logotypu reprezentacji Polski na opakowaniu (butelce napoju) oraz wykorzystywania go w działaniach marketingowych, promocyjnych i public relations prowadzonych przez spółkę FoodCere.

Napój 4MOVE staje się tym samym oficjalnym napojem izotonicznym Reprezentacji Polski w piłce nożnej i będzie wspierał naszych piłkarzy na treningach w trakcie zgrupowań kadry narodowej, jak i podczas meczów reprezentacji. 4MOVE dzięki swym właściwościom izotonicznym, efektywnie uzupełnia utracone podczas wysiłku substancje mineralne i skutecznie nawadnia organizm, dając piłkarzom więcej energii do walki o najwyższe laury.

W długofalowej strategii wspierania polskiego futbolu, marka 4MOVE będzie angażować się również na poziomie klubowym w ramach rozgrywek Pucharu Polski, jako Oficjalny Sponsor Pucharu Polski.

„Cieszy nas niezmiernie fakt, że dołączyliśmy do szacownego grona firm pomagających Reprezentacji Narodowej w osiągnięciu jak najlepszych wyników w nadchodzących Mistrzostwach Europy oraz eliminacjach do przyszłych Mistrzostw Świata. Zdecydowaliśmy się na wpieranie naszej reprezentacji, ponieważ piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną na świecie, skupiającą ludzi kochających sport, wielkie emocje i radość zwycięstwa. Sport jest wszędzie – to dewiza marki      4MOVE, co oznacza, że sport jest w sercach milionów Polaków, dla których sukcesy naszej reprezentacji są najważniejsze!” – mówi Wiesław Włodarski, Prezes Zarządu FoodCare Sp. z o.o.

źródło/autor: FoodCare

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu