Świąteczne punkty w programie PC na stacjach paliw Statoil

Chcesz obdarować przyjaciół wyjątkowymi, świątecznymi prezentami? Weź udział w promocji na stacjach Statoil, w której za zakup określonych doładowań i starterów Play, Tak Tak lub Orange dostaniesz bonusowe punkty w programie Premium Club. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja potrwa od początku grudnia br. do 31 stycznia 2011 r.

Każdy, kto kupi na stacji Statoil doładowanie elektroniczne Play lub Tak Tak o nominałach 50 zł, 100 zł czy 150 zł lub Orange o nominałach 50 zł, 100 zł, 200 zł otrzyma w ramach programu Premium Club liczbę punktów równą wartości zakupionego nominału. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, znajdujące się w obszernym katalogu nagród Premium Club.

Promocja epay i sieci stacji paliw obejmuje również zestawy startowe. Przy zakupie staterów Play Fresh 5 zł i Play Fresh 9 zł Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Tak Tak 5 zł i Tak Tak 9 zł za każde wydane 5 zł otrzymasz dodatkowe 5 punktów PC.  Promocją objęty jest również starter Orange Na Kartę 10 zł, za który otrzymuje się 10 punktów PC i Orange Na Kartę 20 zł, który premiowany jest 20 punktami PC oraz czekoladą E. Wedel.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu