Przejdź do treści

studio PRowokacja pracuje dla Livingmedia

Agencja Public Relations studio PRowokacja, specjalizująca się w obsłudze firm z branży nowych technologii,  rozpoczęła współpracę z firmą Livingmedia, producentem platformy wideo dla biznesu. Agencja odpowiada za kontakty z dziennikarzami, działania e- pr oraz doradztwo biznesowe. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Za projekt odpowiada Paulina Śliwińska.

Firma Livingmedia (www.livingmedia.pl) zapewnia kompleksową obsługę w zakresie webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej transmisji live oraz VoD, poprzez udostępnienie autorskiej platformy umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie. Rozwiązania Livingmedia są wykorzystywane przez firmy i korporacje do transmisji online konferencji prasowych, spotkań zarządów, WZA, szkoleń i prezentacji.

Agencja Public Relations studio PRowokacja specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja oraz zdrowie i uroda. Od 6 lat agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska i Passus sp. z o.o. Studio PRowokacja wspomaga także non profit kampanię „Kobiety i Finanse” oraz Festiwal Filmów Komórkowych OFFKA 2009. Agencja działa od 2004 roku.