O SEO przy whisky, czyli SEO AfterParty w Poznaniu

W związku ze sporym sukcesem, jaki przyniósł Search Marketing Week w Warszawie, firma doradcza MaxROY.com postanowiła przeprowadzić cykl szkoleń z emarketingu zintegrowanego także w stolicy Wielkopolski. Na zakończenie eventu odbędzie się po raz pierwszy SEO After Party.

W ramach warszawskiej edycji Search Marketing Week 12 niezależnych specjalistów przeprowadziło w dniach 22-26 listopada w Warszawie 9 szkoleń z e-marketingu – od kampanii reklamowych, przez e-mail marketing, promocję sklepów internetowych, po analitykę webową, social media oraz pozycjonowanie stron.

– Pomysł Search Marketing Week, by w jednym miejscu zgromadzić kilkunastu ekspertów z zakresu emarketingu ponownie się sprawdził. Ale chcemy iść o krok naprzód, mając nadzieję, że Search Marketing Week będzie okazją do regularnych spotkań nie tylko w Warszawie, ale także w innych miastach  – powiedział Tomasz Frontczak, prezes MaxROY.com, współorganizator Search Marketing Week.

Poznańska edycja Search Marketing Week odbędzie się w dniach 7-10 grudnia. W jej ramach zorganizowane zostaną certyfikowane szkolenia z Google AdWords i Google Analytics, a także szkolenia  SEO i pozycjonowania. Po tym ostatnim szkoleniu, 10 grudnia o g. 20 w Whisky Barze poznańskiego Hotelu City Park Residence odbędzie się SEO After Party, czyli spotkanie poznańskiej branży SEO.

– Ideą Search Marketing Week jest nie tylko wymiana doświadczeń, ale także integracja branży. Stąd pomysł, by kolejne edycje zakończyć wspólną imprezą, na którą zapraszamy wszystkie osoby związane z SEO, pozycjonowaniem lub generalnie ze środowiskiem internetowym – przekonuje Frontczak.

źródło/autor: MaxROY.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu