My Baby Cafe – coś więcej dla Ciebie i Twojego malucha

My Baby Cafe mieści się na warszawskim Ursynowie. Jest to kawiarnia, która powstała z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach. Dla dzieci przewidziany jest wachlarz rozwijających zabaw, dla rodziców część kawiarniana z pysznymi smakołykami. 

My Baby Cafe to dwupoziomowy świat rodzica i dziecka, zaprojektowany tak, by można było spędzać czas razem, a jednak osobno. Pierwszy poziom stanowi część kawiarniana z dostępem do Internetu, wyposażona w sprzęty niezbędne do pielęgnacji dzieci. Tutaj rodzice mogą spokojnie napić się kawy, spotkać ze znajomymi bądź współpracownikami, podczas gdy ich pociechy radośnie spędzają czas na placu zabaw, znajdującym się piętro niżej. A wszystko to pod czujnym okiem opiekunki.

Atmosfera wnętrza sprawia, że chętnie się tu powraca. Jasnofioletowe ściany z motywami kwiatowymi, a także wiele uroczych zdjęć dzieci budują spokojny klimat kawiarni, idealny dla bawiących się tu maluchów i wypoczywających rodziców.

Nie bez znaczenia jest też menu My Baby Cafe – znajdziemy tu: smakołyki dla głodnych pociech, całą gamę aromatycznych kaw, herbat  i czekolad na gorąco, pyszne domowe ciasta, ale i przeciery i zupki dla najmłodszych.

Warto wspomnieć, iż w ofercie My Baby Cafe znajdziemy opiekę godzinową nad dziećmi oraz możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju  imprez dla dzieci.  Właściciele My Baby Cafe dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej zatroszczyć się o najmłodszych, w związku z czym przygotowali cotygodniowe spotkania. We  wtorki wyświetlane są bajki, natomiast w czwartki właściciele zapraszają na czytanki. Ponadto, My Baby Cafe oferuje szeroki katalog warsztatów, o których informuje na bieżąco na swoich stronach.  

źródło/autor: My Baby Cafe

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu