Tradycja i nowoczesność – czyli ledowe lampki na choince

Z okazji Bożego Narodzenia ACTION S.A., rozszerzyła ofertę swojej marki własnej ActiveJet o lampki choinkowe w technologii LED. W tym roku tradycyjne, świąteczne drzewko może rozbłysnąć nowoczesnym blaskiem. Prócz wizualnych atutów, lampki są też energooszczędne.

ActiveJet, marka własna spółki ACTION S.A. znana jest głównie z artykułów biurowych i oświetleniowych oraz wysokiej jakości zamienników materiałów eksploatacyjnych. W tym roku zaproponowała natomiast swoim klientom nowość na polskim rynku – choinkowe lampki LED. Ich zaletą jest nie tylko energooszczędność  i bardzo wysoka wydajność, która sprawi, że zapomnimy o corocznym problemie z niedziałającymi światełkami. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi oddawania barw, świąteczne drzewko będzie w tym roku jeszcze piękniejszą ozdobą wigilijnej kolacji.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni reakcją konsumentów na nową pozycję w naszym portfolio, świąteczne lampki LED. Światełka cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy w przyszłym roku znacznie zwiększyć ich liczbę w ofercie – mówi Rafał Ornowski, dyrektor marki ActiveJet.

Sugerowana cena detaliczna: od 60 do 100 PLN.

źródło/autor: ACTION

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu