Serwis mobile.eu dostępny w telefonach komórkowych

Oferta serwisu ogłoszeń motoryzacyjnych – mobile.eu jest już dostępna dla użytkowników telefonów komórkowych z dostępem do internetu. Od końca listopada mogą oni bezpłatnie korzystać z zasobów serwisu.

Internetowy serwis motoryzacyjny – mobile.eu oferuje obecnie możliwość wyszukiwania pojazdów poprzez dowolny telefon komórkowy z dostępem do internetu. Pod adresem http://m.mobile.eu znajduje się wersja wyszukiwarki dostosowana do telefonów komórkowych, zoptymalizowana pod kątem niewielkich wyświetlaczy. Po znalezieniu się pojazdu w zawężonych wynikach wyszukiwania użytkownik może zapisać jego dane na parkingu.

Potencjalni klienci zainteresowani kontaktem ze sprzedawcą mogą zadzwonić do niego bezpośrednio po wyświetleniu ogłoszenia albo wysłać e-mail. Wystarczy także jedno kliknięcie, aby polecać pojazdy znajomym.

„Istniejemy na rynku polskim już od 1,5 roku. Stale rosnące zainteresowanie naszym serwisem sprawiło, że postanowiliśmy wyjść do użytkowników z nowymi udogodnieniami. Aplikacje, które właśnie wprowadzamy, mają umożliwić im dostęp do ogłoszeń naszych użytkowników w dowolnym miejscu i czasie. Zaletą wprowadzonych przez nas rozwiązań jest funkcjonalność i prostota w obsłudze”, mówi Remigiusz Smoliński, Country Manager Poland w mobile.international GmbH.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu