Nowa odsłona Galerii Książki

Wydawnictwo Galeria Książki uruchomiła nową stronę internetową, na której można zapoznać się z bieżącą ofertą, a także dokonać zakupu książek w sklepie internetowym.

Galeria Książki jest polskim wydawcą książek bestsellerowej pisarki fantasy Trudi Canavan, której Trylogia Czarnego Maga została uznana przez Nielsen BookScan za najbardziej udany debiut serii fantasy od 10 lat. Drugim sztandarowym autorem jest Rick Riordan, twórca serii Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom pierwszy, zatytułowany Złodziej pioruna, został niedawno zekranizowany przez wytwórnię 20th Century Fox. W listopadzie tego roku został wydany ostatni już tom książek o przygodach Percy’ego Jacksona. Wkrótce Galeria Książki zaproponuje czytelnikom jeszcze dwie serie tego autora. Również w listopadzie ukazał się romans młodzieżowy Dziedzictwo mroku autorstwa Bree Despain, a na wiosnę planowane jest wydanie nowej serii fantasy australijskiej autorki Alison Croggon oraz ekranizowanej powieść Alex Flynn Bestia.

Na nowej stronie internetowej Wydawnictwa można zapoznać się z fragmentami poszczególnych książek, sylwetkami autorów oraz przeczytać wywiady z nimi. Nowością jest sklep internetowy, gdzie nie tylko można zakupić książki znajdujące się już na rynku, ale także zarezerwować te, których premiera nastąpi niebawem. Zamawiając książkę jeszcze nie wydaną nie ponosimy od razu kosztów. Płatności należy dokonać na kilka dni przed wyjściem pozycji na rynek.  Dzięki takiej rezerwacji można otrzymać przesyłkę z książką w dniu premiery.  Już teraz można w ten sposób dokonać rezerwacji Czerwonej Piramidy będącej pierwszym tomem serii Kroniki Rodu Kane autorstwa Ricka Riordana.

źródło/autor: Galeria Książki

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu