Najnowsza „Opowieść wigilijna” w tvscreen.pl

Już od 5 grudnia br. „Opowieść wigilijną” w reżyserii Roberta Zemeckisa z Jimem Carreyem w roli głównej będzie można oglądać on-line w tvscreen.pl – internetowej platformie VOD. Wśród ponad 20 grudniowych nowości użytkownicy serwisu znajdą: „Pewnego razu w Rzymie”, Toy Story 3. Edycję specjalną”, „Co nas kręci co nas podnieca”, „Oszukaną”, „Święty interes” czy „Świętego Mikołaja 3”.

Ostatni miesiąc 2010 roku w tvscreen.pl obfituje w wiele premier i nowości. Już od 5 grudnia dostępna będzie „Opowieść wigilijna”, najnowsza, filmowa adaptacja klasycznej powieści Charlesa Dickensa w reżyserii Roberta Zemeckisa z Jimem Carreyem w roli głównej. Film wykorzystuje zaawansowaną technologię Motion Capture, umożliwiającą przeniesienie gry aktorskiej do wirtualnego świata wykreowanego przez superkomputery. W „Opowieści wigilijnej” poznajemy historię Ebenezera Scrooge’a (Jim Carrey) – bardzo skąpego, oschłego i źle nastawionego do ludzi kupca, który Święta Bożego Narodzenia traktuje jako zło konieczne. Spędza ten magiczny i radosny dla większości ludzi czas w samotności, zamknięty w czterech ścianach własnego sklepu. Bohater dzięki tajemniczym świątecznym duchom przebywa prawdziwą wewnętrzną podróż, która go odmienia.

W grudniu w tvscreen.pl wśród nowości także: nominowana do Oscara, Złotych Globów i Złotej Palmy „Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda z Angeliną Joly w roli głównej, „Miłosne Gierki” z Georgem Clooneyem i Renee Zellweger, najnowszy film Woody Allena „Co nas kręci co nas podnieca”, doskonałe komedie: „Pewnego razu w Rzymie” oraz „Pan i Pani Killer” z Ashtonem Kutcherem i Katherine Heigl. Wśród filmów o tematyce świątecznej użytkownicy znajdą familijną komedię „Święty Mikołaj 3. Uciekający Mikołaj”. Ofertę dla dzieci wzbogaca „Toy Story 3. Edycja specjalna” i wyjątkowa hiszpańska animacja „Ryś i spółka”. W grudniu w serwisie debiutują również dwie najnowsze polskie produkcje „Święty interes” i „Trick”.

W serwisie tvscreen.pl dostępnych jest blisko 400 filmów, w tym 200 doskonałych produkcji fabularnych, wśród nich, m.in.: „Robin Hood”, „Toy Story 3”, „Pewnego razu w Rzymie”, „Książe Persji: Piaski czasu”, „Green Zone”, „Repo Men” i kilkadziesiąt innych, najnowszych mega hitów, takich wytwórni, jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, Miramax Films, a także doskonałe, nagradzane na festiwalach, światowe, europejskie i polskie filmy.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu