Na Święta z Finlandii

Jak co roku, Finlandia® Vodka prezentuje się w wyjątkowych świątecznych opakowaniach. Elegancko zapakowany alkohol może stanowić idealny pomysł na prezent pod choinkę.

Finlandia® Vodka jest tak czysta i naturalna, jak kraj, z którego pochodzi. Powstaje wyłącznie w jednym miejscu na świecie – w Rajamäki, w Finlandii. Nie ma drugiego miejsca, które oferowałoby lepsze warunki do jej produkcji: krystalicznie czystą wodę z polodowcowych źródeł oraz najwyższej jakości sześciorzędowy jęczmień.

Finlandia® Vodka może stanowić elegancki prezent na Święta. Jak co roku ten wykwintny trunek dostępny jest w wyjątkowych opakowaniach. Tej zimy do wyboru mamy trzy zestawy.

„Bombonierka” – oryginalny zestaw prezentowy, w którym znajduje się  czysta Finlandia® Vodka z miniaturkami sześciu wersji smakowych Finlandii. Kolejną propozycją jest upominek zawierający Finlandia® Vodka z dwoma eleganckimi kieliszkami. Natomiast trzecia propozycja to czysta Finlandia® Vodka zapakowana w elegancki biały kartonik przewiązany granatową wstążką.

Świateczne zestawy Finlandia® Vodka to oryginalny upominek, który każdy przyjmie z radością, doceniając zarówno jakość tego znakomitego alkoholu premium, jak i jego wyjątkowe, eleganckie opakowanie.

źródło/autor: Liberty Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu