mobile.eu udostępnia reklamy na telefony komórkowe

mobile.eu – internetowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych, wprowadza do oferty reklamy na telefony komórkowe. Reklamodawcy mogą dzięki temu dotrzeć do osób z grupy docelowej internetowego rynku pojazdów także w podróży.

mobile.eu otwiera ofertę reklam na telefony komórkowe udostępniając banery, które można umieścić w atrakcyjnych miejscach docelowych na stronie startowej, stronach wyników wyszukiwania lub w wynikach szczegółowych witryny mobile.eu. Reklamy w nowych formatach można precyzyjnie kierować do wybranych grup docelowych dzięki różnorodnym opcjom kierowania na telefony komórkowe.

Dodatkowo, prowadzone w witrynie mobile.eu kampanie reklamowe na telefony komórkowe można skierować na określone rodzaje urządzeń, np. Nokia albo Blackberry. W ten sposób można szybko i łatwo rozszerzyć kampanie online na telefony komórkowe, co pozwala dotrzeć do dodatkowych odbiorców.

„Zainteresowanie reklamą banerową w witrynach internetowych na urządzenia przenośne i aplikacjach do urządzeń typu Smartphone znacznie wzrosło. Coraz więcej przedsiębiorstw uznaje reklamę na telefony komórkowe za nieodłączny element działań marketingowych. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę” – wyjaśnia Stefan J. Gaul, dyrektor zarządzający eBay Advertising Group odpowiedzialny za marketing internetowego rynku samochodowego w związku z uruchomieniem reklam na telefon komórkowy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu