Mea Event w nowej odsłonie – od dzisiaj Mea Group

Mea Event, agencja marketingu zintegrowanego, zmieniła nazwę na Mea Group. Decyzja ta związana jest z dynamicznym rozwojem firmy oraz rozszerzeniem zakresu świadczonych Klientom usług.

Do tej pory agencja specjalizowała się głównie w realizacji eventów, obecnie oferuje również wysokiej jakości usługi z zakresu public relations oraz marketingu bezpośredniego, ambientowego, incentive i ATL, BTL. Wraz ze zmianą nazwy firma uruchomiła nowy serwis internetowy, dostępny pod adresem www.meagroup.pl.

Wprowadzone zmiany podyktowane są rosnącymi potrzebami Klientów w zakresie rozbudowanej obsługi marketingowej, wykraczającej poza obszar samych eventów. Mea Group wprowadziła więc do swojej oferty usługi wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi składających się na kompleksowe strategie marketingu zintegrowanego. Realizowane na rzecz Klientów agencji działania ukierunkowane są na budowanie i ugruntowywanie ich pozytywnego wizerunku, a w efekcie osiąganie przez nich założonych celów biznesowych.

„Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć w ciągu niemal trzech lat istnienia firmy na rynku. Przede wszystkim z bogatego portfolio Klientów oraz efektywnego, zgranego zespołu ludzi z pasją. Dotychczasowe sukcesy ośmielają nas do myślenia o dalszym dynamicznym rozwoju firmy” – powiedziała Marta Dunin-Michałowska, założycielka i prezes Mea Group.

Od momentu pojawienia się na rynku firma zbudowała portfolio ponad 40 stale obsługiwanych Klientów, a liczbę zatrudnianych pracowników zwiększyła do 14 osób. W tej chwili, oprócz planowania i organizacji imprez, agencja świadczy usługi z zakresu PR (zarówno wspierającego realizowane eventy, jak i kompleksowej obsługi PR), a także incentive, marketingu bezpośredniego, ambientowego ATL i BTL. W ramach struktury firmy funkcjonują obecnie działy: kreacji, 2 działy realizacji eventów, dział PR oraz techniczno-logistyczny, współpracujące ze sobą i wzajemnie się wspierające w ramach działań prowadzonych na rzecz Klientów agencji.

Informacje na temat firmy można uzyskać na stronie www.meagroup.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu