Kościuszko wystartuje w Rajdzie Barbórki

Już w najbliższą sobotę 4 grudnia br. Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół Dynamic World Rally Team w Mistrzostwach Świata wystartują w Rajdzie Barbórki, który tradycyjnie zakończy zmagania kierowców rajdowych w sezonie 2010.

W trakcie 7 odcinków specjalnych wszyscy kibice obecni na trasach rajdu będą mieli okazję po raz ostatni w tym roku podziwiać wielu znakomitych kierowców. Rajd rozpoczyna się o godzinie 8.00 oesem na Żeraniu FSO, a kończy tradycyjnie na ulicy Karowej, na której wystartuje 30 najlepszych załóg, a także goście specjalni.

„Tłumy kibiców na Karowej, znakomici sportowcy, zagraniczni goście, media. Tutaj wszystko jest naj… dlatego Barbórkę Warszawską traktuję jako święto i dobrą zabawę. Startując w Mistrzostwach Świata nie mam wielu okazji do pokazania się kibicom w naszym kraju, dlatego też udział w Rajdzie Barbórki jest moim osobistym podziękowaniem dla kibiców, sponsorów oraz dla całego zespołu.” – powiedział Michał Kościuszko. „Pod względem medialnym Barbórka jest najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym rajdem w Polsce i nawet nie wchodząc do klasyfikacji Mistrzostw Polski dostarcza wszystkim niepowtarzalnych emocji, szczególnie na odcinku Karowa.” – dodał Michał Kościuszko.

Udział w Rajdzie Barbórka jest dla zespołu Dynamic World Rally Team oficjalnym zakończeniem sezonu 2010. Partnerem strategicznym zespołu jest marka Dynamic należąca do spółki LOTOS Paliwa. Na arenie międzynarodowej Michał Kościuszko jest także reprezentantem rodzinnego miasta Kraków i należy do elitarnego grona sportowców wspieranych przez markę Red Bull.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu