Zimowa promocja na Internet satelitarny StarDSL

StarDSL ogłosiła nową Promocję Zimową obejmującą niemal wszystkie taryfy na Internet satelitarny. Promocja potrwa do końca roku.

W dniu 1 grudnia 2010 roku firma StarDSL, jeden z europejskich liderów w zakresie dostarczania Internetu bezpośrednio przez satelitę, ogłosiła nową Promocję Zimową. Świąteczne prezenty od StarDSL to m.in. brak opłaty aktywacyjnej (oszczędność rzędu 469 zł) i pierwszy miesiąc umowy zupełnie za darmo. Dodatkowo, każdy klient, który zdecyduje się na Internet satelitarny w promocji liczyć może na miesiąc nieodpłatnej usługi Freezone. Pozwala ona na nieograniczony – wysyłanie i pobieranie danych – transfer między godziną 24.00 a 6.00 rano. Ponadto, osoby, którzy wybiorą jedną z taryf z grupy Pakiety Danych otrzymają 1GB przesyłu gratis. Promocja Zimowa na Internet satelitarny potrwa od 1 grudnia do końca roku (z opcją przedłużenia o kolejny miesiąc) i obejmie wszystkie taryfy (oprócz taryfy korporacyjnej Business i taryf oferowanych przez StarDSL na zasadzie Pre-paid).

Firma StarDSL oferuje polskim klientom szerokie spektrum taryf w ramach Stałego Dostępu (opłata comiesięczna), Pakietów Danych (miesięczny limit transferu danych) i na zasadzie Pre-paid (na określoną liczbę dni w roku, tzw. sezonowa), a w ich ramach szeroki przedział prędkości od 256kbitów/sec w najprostszej Taryfie START, do 4096 kbitów/sec w Taryfie HIGH SPEED. Umowy podpisywane są na standardowe okresy 12, 24 i 36 miesięcy. StarDSL wszedł do Polski z rozszerzoną ofertą dla klientów indywidualnych i firm na przełomie 2009 i 2010 roku. Z początku klientami były głównie firmy, ale ich procentowy udział zmniejszył się na korzyść klientów indywidualnych, którzy dostrzegli w Internecie satelitarnym alternatywę dla niewydolnych sieci naziemnych lub ich całkowitego braku na terenach oddalonych od miejskiej infrastruktury.

„Opady śniegu w Polsce utrudniły w ostatnich dniach dojazdy do pracy i sprawiły, że wielu pracowników nie mogło dotrzeć na czas do firmy ani szybko wrócić z niej do domu. Nie jest to korzystne ani dla pracownika ani dla pracodawcy. Alternatywą jest praca zdalna, z domu. Uważam, że to logiczne rozwiązanie uwarunkowane jest jedynie dostępem do szybkiego łącza Internetowego. To ostatnie jesteśmy w stanie zapewnić w każdym miejscu w Polsce, nawet tam gdzie brakuje infrastruktury naziemnej. By nie dać się zaskoczyć nowej porze roku wprowadzamy Promocję Zimową, dzięki której, zależnie od taryfy, użytkownik zaoszczędzi od 607 do 1037 zł,” podkreśla z uśmiechem Jan-Calle Schütt Cardoso da Silva, dyrektor sprzedaży StarDSL w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu