Zgarnij GRATIS i wygraj Alpine INE-S900R

Horn Distribution S.A., wyłączny dystrybutor marki Alpine w Polsce uruchomił z dniem dzisiejszym nową promocję dla klientów końcowych poszukujących najwyższej jakości sprzętu audio do swoich samochodów.

Kupując w autoryzowanym punkcie sprzedaży od 1 grudnia 2010 roku do 15 stycznia 2011 roku dowolny radioodtwarzacz lub zestaw multimedialny marki ALPINE o wartości nie mniejszej niż 500 zł kupujący otrzyma pendrive 2GB ze specjalnej edycji Alpine z wyjątkową zawartością. Przygotowaliśmy specjalną serię tapet na pulpit komputera lub do wykorzystania w urządzeniach iPhone lub iPad.

Uczestnik promocji jest proszony o zarejestrowanie swojego zakupu poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej promocji pod adresem

www.promocja.alpine.com.pl

Dodatkowo każdy uczestnik promocji spełniający jej regulaminowe wymogi, ma możliwość wzięcia udziału w części konkursowej, w której można zdobyć najnowszą, multimedialną stację nawigacyjną INE-S900R o wartości 3999 zł oraz cenne zestawy głośników samochodowych Alpine.

Aby wziąć udział w części konkursowej jej uczestnik jest proszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego i uzupełnij w odpowiednim polu zdania: „Wybrałem produkt Alpine ponieważ…”, krótko opisując co go przekonało do naszej marki. Jury powołane przez organizatora wybierze najciekawsze teksty i nagrodzi autorów.

Pełny opis promocji, warunki uczestnictwa wraz z regulaminem i prezentacją produktów premiowych jest dostępny na stronie internetowej promocji www.promocja.alpine.com.pl.

Lista autoryzowanych dealerów jest dostępna pod adresem www.alpine.com.pl

Informacje związane z promocją dostępne są u autoryzowanych dealerów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu