Vivabox – podaruj emocje – idealny prezent teraz także w salonach „Empik”

Szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek? Od listopada zajrzyj do salonów „Empik” i wybierz jeden z oryginalnych zestawów Vivabox. Kupowanie prezentów nigdy nie było tak proste! 

Od listopada 2010 roku marka Vivabox należąca do portfolio firmy Sodexo, rozpoczeła współpracę z siecią „Empik”, liderem sprzedaży produktów kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Celem współpracy jest rozszerzenie sieci dystrybucji zestawów podarunkowych Vivabox oraz umożliwienie klientom zapoznania się z ideą Vivaboxów przed podjęciem decyzji o zakupie. Dotychczas zestawy dostępne były za pośrednictwem strony www.vivabox.pl oraz w sieci perfumerii SEPHORA (Kolekcje Perfum). Zestawy prezentowe Vivabox można będzie kupić w salonach „Empik” w całej Polsce.

Wybierasz jeden z wyjątkowych zestawów Vivabox i obdarowujesz nim bliską osobę. W środku eleganckiego pudełka obdarowany znajdzie Certyfikat Podarunkowy – voucher, który wymieni na wymarzony prezent, wybrany z załączonego Katalogu. W zestawie znajdują się dodatkowo także inne niespodzianki, które z pewnością uszczęśliwią bliską osobę. Vivaboxy łączą bowiem wszystko to, co powinien posiadać idealny podarunek – ciekawy pomysł, możliwość wyboru jednej z wyjątkowych atrakcji, eleganckie opakowanie, a teraz także jeszcze wygodniejszy sposób zakupu!

W ofercie sieci „Empik” znajdzie się niemal cała oferta prezentów dystrybuowana przez markę Vivabox, poza zestawami z alkoholami (Wina oraz Brown Spirits). Klienci szukający wyjątkowego podarunku będą więc mieli możliwość obejrzenia wszystkich zestawów i wybrania Vivaboxa idealnie dopasowanego do gustu i marzeń osoby, której pragną podarować prezent. A jest z czego wybierać! Vivabox Extreme stworzono dla wielbicieli ekstremalnych, sportowych emocji, Vivabox Wellness&SPA lub Relaks&SPA z zabiegami kosmetycznymi z pewnością przypadnie do gustu niejednej kobiecie. W bogatej ofercie Vivaboxów dostępne są także zestawy z perfumami w wersji damskiej i męskiej oraz zestaw Vivabox Kolacja dla Dwojga lub Kuchnie Świata z zaproszeniem na romantyczną kolację w jednej z najlepszych restauracji w całej Polsce.

Z pełną ofertą zestawów podarunkowych Vivabox można zapoznać się na stronie www.vivabox.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu