Najlepsza technika multimedialna już pracuje dla Art NEW media

Zgodnie z zapowiedziami Art NEW media, spółka z obszaru sztuki i eventów, efektywnie inwestuje w nową linię biznesową mającą bezpośredni związek ze sztuką i realizowaną strategią. Sprowadzone urządzenia, to ponad 310 m2 najnowocześniejszego, najwyższej jakości  sprzętu multimedialnego o wadze ponad 17 ton i parametrach niedostępnych dotychczas na rynku polskim. Ekrany zadebiutowały w ostatni weekend. Zainwestowane ponad 1.100.000 USD zaczyna już w ekspresowym tempie przynosić przychody.

W dniach 20.11 – 29.11.2010 odebrano z odprawy celnej zamówiony przez Art NEW media sprzęt. Wartość inwestycji wraz z należnymi opłatami celnymi, dodatkowym osprzętem i podatkiem VAT wyniosła ponad 1.100.000 USD. Urządzenia, to ponad 310 m2 najnowocześniejszego, najwyższej jakości sprzętu multimedialnego o wadze ponad 17 ton, o parametrach niedostępnych dotychczas na rynku polskim.

Sukcesywnie dostarczano go do magazynu Spółki, a po sprawdzeniu i skonfigurowaniu od razu został wynajęty na pierwsze eventy. W dniach 24-25 listopada ekrany o najwyższej rozdzielczości w Polsce tj. PH 5mm zadebiutowały na Targach „Galeria Marketingu Miejsc” w Łodzi skierowanych do władz samorządowych i miejskich. W tych samych dniach ponad 80 kurtyn LED posłużyło do oprawy scenograficznej ekskluzywnej imprezy korporacyjnej w hotelu „Ossa”. W sobotę, 27 listopada, blisko 500 kurtyn LED utworzyło największy jednolity ekran diodowy w Polsce na słynnej międzynarodowej imprezie Godskitchen w Hali Arena w Poznaniu.

Najlepsi realizatorzy multimediów oraz obsługa techniczna pracuje obecnie nad przygotowaniem pełnego zestawu urządzeń i akcesoriów do eksploatacji. Na grudzień 2010 planowane są kolejne wynajmy sprzętu, negocjowany jest również cykl międzynarodowych eventów, przygotowywana jest pierwsza realizacja telewizyjna.

Zgodnie z założeniami strategii Spółki dotyczącymi „Gramy sztuki”, poza zasobami technologicznymi, technicznymi i kunsztem realizacji ma być oferowany unikalny kontent. Kończone są przygotowania do zamknięcia projektu klamrą artystyczną – dołączaniem do oferty multimediów rozwiązań związanych z najlepszą sztuką – domeną galerii Art NEW media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu