Na ratunek projektom IT – ruszył nowy specjalistyczny portal 112it.pl

Nowy portal 112it.pl, zrzeszający grupę specjalistów związanych z branżą IT ponad 10 lat, powstał po to, by ratować serwerowo-storage’owe projekty IT. Jego celem jest wsparcie techniczne i merytoryczne przy projektowaniu, uruchamianiu, rozbudowie lub poprawie istniejącej infrastruktury sieciowo-serwerowej, bazującej na sprzętowym portfolio dwóch wiodących producentów – IBM i HP. Obecnie miesięcznie serwis 112it.pl obsługuje równolegle kilkadziesiąt projektów IT.

Michał Wojda z 112it.pl wyjaśnia: „Nie jesteśmy sklepem internetowym – jesteśmy przede wszystkim wsparciem i ratunkiem dla firm, instytucji czy resellerów poszukujących niedostępnych opcji serwerowych. Nasz serwis powstał w odpowiedzi na zapytania naszych Klientów o listę dostępnego sprzętu i jego ceny. Wiemy, że niektóre produkty są bardzo trudno dostępne, dlatego też postanowiliśmy ułatwić ich zdobycie poprzez umieszczenie ich w naszej witrynie”. Serwis oferuje nie tylko sprzęt, ale również doradztwo i wsparcie merytoryczne przy rozbudowie starej infrastruktury, jak i projektowaniu innowacyjnych rozwiązań. Specjaliści zrzeszeni w portalu pomagają na każdym etapie pracy, począwszy od doboru zaawansowanego sprzętu poprzez wdrożenia, na szkoleniu kończąc. Warto zaznaczyć, że założeniem 112it.pl jest projektowanie i dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowanych dla firm i instytucji. Nasi specjaliści starają się uświadamiać klientom, iż solidne fundamenty sprzętowe zapewniające bezpieczeństwo i oczekiwaną wydajność nie muszą iść w parze z wygórowaną ceną. Co istotne, każdą cenę można negocjować nawet przy detalicznych zakupach!

Grunt to dobre zaplecze!

Siłą nowego serwisu 112it.pl jest wyspecjalizowana kadra fachowców oraz doskonałe zaplecze sprzętowe. Serwis bazuje na własnych, niezależnych od dystrybucji, stokach magazynowych, w których utrzymuje opcje serwerowe do 5 linii wstecz. Dzięki temu może w krótkim czasie oferować nawet te produkty, które nie są już supportowane przez oficjalne kanały sprzedaży i serwis. Portal współpracuje również z czołowymi dystrybutorami z całego świata, co sprawia, że 112it.pl jest w stanie dostarczyć praktycznie każdy sprzęt serwerowy IBM, HP w bardzo krótkim czasie.

Więcej informacji: www.112it.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu