Konkurs „Wyścig po 4 kółka” – Sygma Bank nagradza transakcje kartami

Już dzisiaj rusza nowy konkurs Sygma Banku. Wyścig po 4 kółka jest kolejnym etapem szerszej prezentacji Sygmy w nowej odsłonie – z nowym logo i awatarem jako personifikacją marki. Główną atrakcją konkursu jest możliwość wygrania aż 4 samochodów marki Peugeot 207.

Kolejne nagrody to 400 kart pre-paid o wartości 100 zł każda oraz cztery tysiące pamiątkowych breloków z awatarem – Sygmą. Grupą docelową konkursu są wszyscy klienci Sygmy posiadający kartę kredytową przez nią wystawioną. Uczestnicy podczas trwania konkursu mają za zadanie wykonać jak największą ilość transakcji powyżej 30 PLN. Ci, którzy osiągną najlepsze rezultaty otrzymają wartościowe nagrody. Konkurs składa się z 4 etapów (kolejne tygodnie grudnia), zaś w każdym z nich poznamy zwycięzcę, który otrzyma samochód marki Peugeot 207. Kolejne 100 osób zostanie nagrodzonych kartą pre-paid, zaś następne 1000 osób otrzyma drobny upominek – brelok z awatarem – Sygmą. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba wysyłać żadnych smsów, wypełniać ankiet, wrzucać kuponów, itd.

– Im więcej transakcji wykonają nasi klienci przy użyciu kart wystawionych przez Sygmę, tym większą szansę mają na zdobycie atrakcyjnych nagród. Nie co dzień zdarza się, aby do wygrania w tego typu konkursie były aż cztery samochody osobowe. Do wzięcia udziału w konkursie potrzebna jest oczywiście nasza karta kredytowa. Poza tym – żadnych formalności, wystarczy używać karty i dokonywać za jej pomocą transakcji o minimalnej kwocie co najmniej 30 zł. – wyjaśnia Michał Moskalik, Zarządzający Komunikacją Marketingową B2C w Sygma Bank.

Konkurs ma za zadanie zachęcić klientów Sygmy do dokonywania transakcji elektronicznych w miejsce tych gotówkowych. Konkurs potrwa do 31 grudnia, więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:

http://www.sygmabank.pl/2,promocje,konkurs-juz-wkrotce.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu