Co łączy marki Becker, Navteq i Porsche?

Producenci urządzeń nawigacyjnych marki Becker oraz map NAVTEQ rozpoczęli promocję najnowszych urządzeń z serii Ready i Active. Firmom zależy na podkreśleniu znaczenia jakości w nawigacji: szczegółowych mapy, dopracowanego hardware’u i precyzyjnego oprogramowania. Promocji towarzyszy konkurs „Kup nawigację Becker i wygraj Porsche na weekend”.

W ramach konkursu, każdy użytkownik, który w grudniu lub styczniu kupi urządzenie nawigacyjne marki Becker będzie miał szansę wygrać luksusowe Porsche Boxster na weekend. Konkurs będzie promowany poprzez media branżowe (Auto Świat, Auto Świat Poradnik, Auto Moto, Motor i Mobility), strony internetowe i bloga marki oraz w kanałach sprzedaży – sieciach handlowych (RTVeuroAGD, Media Markt, Vobis) oraz sklepach partnerskich marki Becker. Więcej informacji znajduje się na stronie konkursu www.harman-becker.pl/konkurs.

Wybór Porsche jako nagrody nie jest przypadkowy. Firmy współpracują ze sobą od kilku lat przy tworzeniu systemu nawigacyjnego do Porsche Communication Management System. Technologia została nagrodzona za jakość projektu, innowacyjne podejście oraz łatwość obsługi. Podobnie zostały zaprojektowane najnowsze urządzenia z serii Ready i Active z mapami NAVTEQ: innowacyjny uchwyt Becker EasyClick pozwalający na montaż i demontaż urządzenia jednym ruchem, rzeczywisty widok skrzyżowań 3D, wzory ruchu NAVTEQ pozwalające na ominięcie korków w godzinach szczytu i stale aktualizowane mapy 43 krajów Europy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu