Apaczka.pl dostarczy zakupy w sklepach Business Shop

Business Shop, platforma sklepowa należąca do lidera usług hostingowych firmy home.pl dynamicznie rozwija współprace z zewnętrznymi firmami. Do grona partnerów popularnego rozwiązania e-commercowego dołączyła Apaczka.pl – portal świadczący usługi kurierskie. Ta współpraca może przynieść wiele korzyści właścicielom sklepów, szczególnie biorąc po uwagę zbliżającą się świąteczną gorączkę zakupów.

Serwis Apaczka.pl świadczy usługi kurierskie i logistyczne. Dzięki współpracy z największymi firmami w branży, jak UPS i DPD jest w stanie zapewnić usługi bardzo wysokiej jakości. Przesyłki nadane w Apaczka.pl docierają do każdego miejsca w Polsce, a ponadto do 230 krajów na całym świecie w tempie, do którego przyzwyczaili nas najlepsi kurierzy. Wysokie standardy dostawy mogą stać się jedną z ważniejszych przewag sklepu internetowego. Zwłaszcza teraz kiedy wiele osób zamawia gwiazdkowe prezenty online. Bezpieczeństwo zapewniane przez uznane firmy kurierskie może zachęcać potencjalnych klientów do złożenia zamówienia, bez obaw, że np. prezent zaginie podczas dostawy, lub dotrze do nas po świętach, niezgodnie z planowanym okresem realizacji.

Rozpoczęcie współpracy z Business Shop oznacza, że użytkownicy platformy sklepowej będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty, pozwalającej znacznie zmniejszyć koszty dostawy towaru. Dodatkowo w gorącym okresie świątecznych zakupów Apaczka.pl przygotowała specjalną promocje, która umożliwi wysyłkę przesyłki UPS Standard za 1 zł przez nowo zarejestrowanych klientów.

Korzystanie z serwisu Apaczka.pl jest banalnie proste i sprowadza formalności do minimum. Umowa nie wymaga skomplikowanych negocjacji i staje się aktywna zaraz po weryfikacji. Ponadto administrator sklepu może zamówić wysyłkę bezpośrednio z panelu zarządzania sklepem.

Oczywiście firma świadczy również usługi dodatkowe jak ubezpieczenie paczki i ważna dla wielu handlowców wysyłka za pobraniem. – „Apaczka.pl oferuje naszym klientom ceny profesjonalnych usług kurierskich pozwalające na duże oszczędności. Cieszymy się z nawiązania współpracy z nowym partnerem. Rozwijając platformę Business Shop zwracamy uwagę na zapewnianie najbardziej preferencyjnych warunków z różnych dziedzin, których sklep internetowy wymaga do właściwego funkcjonowania“– podkreśla Tomasz Andrzejczuk, specjalista ds. e-commerce home.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu